Суспільство

Гендиректор авіакомпанії УРГА розповів про загиблого співробітника (ФОТО, ВІДЕО)

. 4313

У Кропивницькому провели в останню путь Валерія Кардаша, співробітника авіакомпанії УРГА з Кропивницького, який загинув під час теракту в Кабулі.

 

 kardash1

Валерій Кардаш не перший рік працював інженером з технічного обслуговування повітряних суден. Проститись з авіатором прийшли рідні та близькі, співробітники та колеги загиблого. Духівники відслужили панахиду, поминальні заходи відбулись в будинку культури Авіаторів.

kardash2

Кардаш Валерій Миколайович народився 27 січня 1953 року в с. Телві (Білорусь). Вищу освіту здобув у Київському інституті цивільної авіації у 1980 році.

Трудову діяльність розпочав у 1973 році з авіа механіка АТБ( авіаційно-технічної бази) Кіровоградської вищої школи льотної підготовки. З березня 1980 року призначений на посаду інженера АТБ. Працював в Державній льотній академії на посадах авіаційного техніка та інженера.

kardash3

В авіакомпанії «Урга» працював від 1995 року на посаді інженера АіРЕО. Загальний стаж роботи 44 роки і 10 місяців.

Валерій Кардаш мав двох доньок: Оксану, 1975 року народження і Марину, 1981 року народження.
Колеги згадують його з теплом і сумом.

kardash4

«Валерій Миколайович був дуже хорошим фахівцем, спочатку працював в Льотній академії, а з 1995 року розпочав співпрацю з авіакомпанією «УРГА». Весь цей час він працював у Кропивницькому та в закордонних відрядженнях, - розповідає Олександр Галінський, - гендиректор Авіаційної компанії «УРГА». - Я особисто кілька разів був з ним у відрядженнях. Про нього можна сказати лише те, що він стриманий, спокійний на 100%, дуже грамотний та дуже професійний. Ми з ним і в побуті знаходили порозуміння, варили їжу разом, ремонтували літаки і виконували польоти. Про нього можу сказати лише добре.

kardash6

Розповів керівник авіакомпанії і про обставини загибелі свого співробітника.

«Ми маємо контракт з авіаційною компанією «Kam Air» на виконання регулярних польотів всередині Афганістану. Контракт офіційно підписаних з двох сторін ми виконуємо його вже протягом двох років. П’ять днів на тиждень виконуються внутрішні польоти Афганістаном, от саме в суботу вони прилетіли, пішли на вечерю і після вечері розпочалось захоплення готелю, буквально за 2-3 години після того як вони повернулись, - говорить Галінський.

Нагадаємо, 20 січня о двадцять першій годині стався терористичний напад на готель в м. Кабул (Ісламська Республіка Афганістан) внаслідок якого загинули семеро українців, серед них двоє співробітників авіакомпанії УРГА Дикій Олександр Дмитрович – командир повітряного судна – інструктор та Кардаш Валерій Миколайович – інженер з технічного обслуговування повітряних суден електронного, радіо та іншого обладнання. Також внаслідок теракту загинула стюардеса Пасенчук Катерина Сергіївна.

kardash5

Сьогодні у Кропивницькому оголошено траур, на всіх держустановах приспущені державні прапори.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама