Суспільство

«Коли повернеться тато?»: у Кропивницькому показали стрічку ICTV про родини військовополонених (ФОТО)

. 2796

Сьогодні, 25 січня, у Кропивницькому презентували документальний фільм «Коли повернеться тато?», виробництва телеканалу ICTV. Стрічку робили у рамках загальноукраїнської акції, направленої на підтримку родин полонених та звільнення з полону українських воїнів. 

 

Автор фільму – Євген Лєсной, продюсер — Оксана Соколова. Прем‘єрний показ відбувся у німецькому місті Макбург і викликав великий резонанс серед європейців.

На сьогоднішньому показі були присутні дружини звільнених військовополонених з інших міст,  Юлія Корінькова, дружина війковополоненого з Кропивницького Олександра Корінькова, військові-контрактники з 3 окремого полку спецпризначення, учні шкіл міста, волонтери та небайдужі кропивничани.

«Я хочу подякувати всім жінкам, які знімалися у моєму фільмі. Всі ми кожен день маємо думати про тих, хто зараз в полоні. Ми приїхали сюди, щоб підтримати жінок, які ще чекають на повернення своїх чоловіків. Все інше я сказав у фільмі. Це невелика стрічка, 20 хвилин», - розповідає Євген Лєсной.

У стрічці були кадри з Катериною Глондар дружиною полоненого військового Сергія Глондаря. У них Катерина розповідає про всю біль очікування повернення. Та про дочок, одна з яких ніколи не бачила тата.

Також, на показі був присутній військовополонений, колишній шахтар, Володимир Жемчугов. Він потрапив до полону після того, як підірвався на розтяжці. Внаслідок вибуху він травмував очі та втратив обидві руки. Також, була присутня його дружина.

«Ми приїхали підтримати дружин військовополонених. Ми розуміємо,  як їм важко. Я сам був у полоні і розумію, що таке моральна підтримка. Там кажуть, що ти нікому не потрібен, що про тебе забули, що ти став не на ту сторону. І ця моральна підтримка має велику роль не тільки для полонених, але і рідних, які знаходяться тут. Я знаю, що той рік, протягом якого я був у полоні, дівчата спілкувались між собою і підтримували один одного. І зараз ми не можемо забути один одного. На цьому побудується наше суспільство», - розповідає Володимир.

Свої слова підтримки сказали і дружини звільнених військовополених.  Загалом, зал, у якому проходив показ, був забитий вщент.

Нагадаємо, наприкінці минулого року під час обімну військовополоненими, Олександра Корінькова та Сергія Глондаря, спецпризначенців з Кропивницького, не звільнили. Однак, повернувся військовослужбовець зі Знам’янки Олексій Кушпіль.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама