Суспільство

В Олександрії планують влітку відкрити центр гемодіалізу

. 1136

24 січня голова Олександрійської райдержадміністрації Богдан Куруп разом з представником німецької фірми-інвестора "B. Braun Medical Ukraine" Світланою Михайленко та головним лікарем ЦРЛ Валентиною Гарагулею ознайомилися із станом ремонтних робіт в Олександрійської ЦРЛ, де планується створення центру гемодіалізу.

За інформацією Валентини Гарагулі, на сьогодні на території Олександрійського госпітального округу процедуру гемодіалізу отримує 21 особа, ще 39 хворих стоять у черзі, інформують на сайті ОДА.

Відкриття гемодіалізного центру в Олександрійській ЦРЛ зможе повністю вирішити проблему черги та лікування. У Центрі функціонуватиме 10 лікувальних місць і він працюватиме у дві зміни. При умові збільшення кількості пацієнтів центр зможе працювати і в три зміни. Ремонтні роботи у приміщенні стаціонару планують завершити до кінця травня поточного року, саме ж відкриття центру гемодіалізу попередньо заплановано на 1 червня.

Згідно домовленостей між Олександрійською РДА та компанією-інвестором "B. Braun Medical Ukraine" оплату вартості ремонтних робіт та сучасного медичного обладнання забезпечить інвестор, у той час як за рахунок обласного бюджету відбуватиметься закупівля розхідних матеріалів, а Олександрійська райдержадміністрація бере на себе оплату праці медичних працівників центру разом з фінансуванням першочергових потреб установи.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама