Суспільство

В Олександрії планують створити електротранспортне підприємство

. 1411

 

В Олександрії, що на Кіровоградщині, до 2025 року планують створити муніципальне електротранспортне підприємство. Відповідну програму вже розробити і наразі працюють над її реалізацією.

 

DSC 0219Про це повідомив заступник міського голови Олександрії Сергій Гриценко, інформує "Олександрійська правда"

За словами посадовця, ця програма передбачає створення в місті муніципального електротранспортного підприємства, яка розрахована на 2019-2025 роки. За цей період планують закупити і ввести в дію 9 електробусів.

"Ідея дороговартісна, потребує залучення приблизно 82 млн. грн.. Під неї надіємося залучити 65млн. грн.. грантових коштів і 16 млн. грн.. отримати з бюджету. Сьогодні усім зрозуміло, що створення муніципального транспорту дасть змогу мінімізувати проблеми пасажироперевезень, створивши контроль над вартістю проїзду, затратами, наданням послуг пільговим категоріям населення, забезпечити рух по місту екологічно чистого транспорту та ін. Згідно Концепції ООН усі європейські міста змушені будуть перейти на електробуси. Такий досвід уже є, ми його переймали і вирішили розробити аналогічний проект, пристосувавши його під Олександрію й будемо працювати над втіленням його в життя" - наголосив Гриценко.

Але заступник міського голови зазначає, що приватний транспорт на місцевих маршрутах теж збережеться.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама