Суспільство

На Кіровоградщині чоловіку, який заборгував аліменти, заборонили виїзд закордон

. 2321


Жителю Олександрії сплатив заборгованість з аліментів на утримання доньок у розмірі 36 600 грн лише після того, як його обмежили в праві виїзду за кордон.
Як відзначила в.о. начальника Управління державної виконавчої служби Ольга Курченко, в Олександрійському міськрайонному відділі державної виконавчої служби виконавчий лист про стягнення аліментів на двох неповнолітніх дітей перебував на виконанні з березня 2012 року. У 2015 році, згідно рішення суду, боржника було позбавлено батьківських прав.

«У результаті перевірки майнового стану було встановлено, що за боржником зареєстрована квартира, на яку державний виконавець наклав арешт для забезпечення виконання рішення суду. Окрім цього, з довідок Державної прикордонної служби України стало відомо, що боржник за два минулі роки неодноразово виїжджав за кордон, однак, аліменти на утримання власних доньок виплачувати не поспішав. З метою впливу на чоловіка державний виконавець направила подання до Олександрійського міськрайонного суду про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за кордон. Після цього недобросовісний батько погодився сплатити заборгованість, яка складала 36 600 гривень», – прокоментував ситуацію Вадим Гуцул.

Варто нагадати, що це вже не перший випадок погашення заборгованості з аліментів після обмеження боржників у праві виїзду за кордон безпосередньо на Кіровоградщині. Відтак у минулому році в зв’язку з цим 60 тисяч гривень на утримання власних дітей довелося сплатити мешканці Компаніївського району.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама