Суспільство

З дня загибелі Володимира Степанка минуло три роки (ФОТО,ВІДЕО)

. 3156

Сьогодні минає третій рік з дня загибелі Володимира Степанка, бійця 42-ї ОМпБ, який загинув у 2015 році під час виконання бойового завдання в районі висоти 307,9 (ОП "Валєра") біля с. Санжарівка, Артемівського району, Донецької області. У БТР, в якому перебував Володимир, влучив протитанковий реактивний снаряд.

stepanok2

Сьогодні у Кропивницькому на Ровенському цвинтарі відбулась пам’ятна літургія, зібрались рідні, друзі та побратими Володимира Степанка.

Біографічна довідка:

Володимир Степанок народився 27 січня 1968 року в селі Майське Джанкойського району Криму, де минули його дитинство й шкільні роки. З 1985 по 1989-й Володимир навчався у Новосибірському вищому військово - політичному загальновійськовому училищі. По закінченні училища направлений до Туркестанського військового округу. З серпня 1989 року виконував обов'язки заступника командира парашутно-десантної роти.

Після проголошення незалежності, Степанок склав присягу на вірність Україні.
25 червня 1993 року одружився, 1994 року народилася донька Юлія.
1998 року закінчив Київський військовий гуманітарний інститут, після навчання в якому його направили до Кіровограду у 50 – й навчальний центр на посаду старшого офіцера відділення виховної роботи. Цього ж року отримав військове звання майора Збройних Сил України.
В 2005 році звільнився з лав збройних сил.

stepanok3

Влітку 2012 року Володимир став членом Всеукраїнського об'єднання "Свобода".
Взимку 2014 року Володимир був активним учасником революційних подій на Майдані в Києві.

stepanok4

З початком агресії Росії, повернувся до Збройних Сил заступником командира 42-го батальйону територіальної оборони 57-ї мотопіхотної бригади (пізніше 42-й окремий мотопіхотний батальйон).

Загинув 26 січня 2015 під час виконання бойового завдання в районі висота 307,9 (ОП "Валєра") біля с. Санжарівка, Артемівський район, Донецька область. У БТР влучив протитанковий реактивний снаряд. Разом із Володимиром загинув водій - солдат Отрішко В.М..

 

 

 

stepanok5

Поширюйте

Коментуйте


Реклама