Суспільство

Мінсоцполітики звернулося до голови Кіровоградського ОДА з приводу скандального календаря агрокомпанії (ФОТО)

. 3596

 

Міністерство соціальної політики України направила лист голові Кіровоградської ОДА Сергію Кузьменко з приводу скандального календаря «Імперія-Агро» із зображеннями сексистського характеру. Відповідний документ розміщений на сайті ОДА.

 

Зокрема, Мінсоцполітики висловила обурення з того приводу, щодо розміщення на головній сторінці сайту реклами, яка за своєю суттю має дискримінаційних характер по відношенню до жінок, принижує їх гідність, об’єктивує жіноче тіло та жінок у свідомості суспільства.

«Зважаючи на те, що реклама є дискримінаційною за ознакою статі, порушує базові засади конституції України за вимогою статей 7, 8 Закону України «Про рекламу», керуючись статтею 11 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок» Мінсокполітики та спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади з питань забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок, звертається із вимогою негайно вжити вичерпних заходів щодо зняття вищезазначеної реклами, яка порушує етичні та гуманістичні норми», - йдеться у зверненні Мінсоцполітики.

Варто зазначити, що сьогодні на сайті «Імперії-Агро» календаря вже не було.

Нагадаємо, компанія "Імперія Агро" із Кропивницького отримала шквал критики в соцмережах через створений настінний календар до 10-річчя фірми. Через певний час компанія зробила також «жіночу» версію календаря, на якому був зображений оголений чоловік, з якого співробітниці «Імперії-Агро» їли суші. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама