Суспільство

У Кропивницькому пенсіонери-силовики обіцяють перекрити дорогу (ФОТО)

. 3893

Сьогодні, 7 лютого, у Кропивницькому під стінами обласної державної адміністрації відбувся мітинг ветеранів війни, учасників бойових дій, військової служби, пенсіонерів  правоохоронних органів та чорнобильців.

Нещодавно протестувальники провели форум ветеранів силових структур, на який запрошували місцевих та обласних депутатів, а також представників обласної та місцевої влади. Однак, ніхто з вищезазначених осіб не прийшов. Це викликало обурення у ветеранів, тому вони намагаються вийти на діалог з владою.

«А люди хотіли послухати їхній голос. А по закону – влада має спілкуватися з громадськістю. Яке спілкування? Ніхто не виходить до нас і ніхто не розмовляє?», - зазначив голова ветеранської громадської організації Кіровоградської області полковник у відставці В'ячеслав Іванов.

Сьогодні у Києві також мітингують ветерани силових структур.

«Влада про нас забула взагалі. То вони прийняли постанову у вересні минулого року, котрою зобов’язувалось перерахувати пенсію воєнним, тепер 27 грудня Гройсман зібрав представників Кабміну і вносить зміни до цієї постанови, що вона буде діяти не з першого січня 2018 року, а з 1 січня 2019 року. Тепер, коли почалися протестні акції, вони сказали, що відсоток за інфляцію додадуть, то вже хочуть цю реформу, що стосується пенсії силовикам, робити у три етапи: у 2018, 2019 та 2020 році. Влада все нові обіцянки вигадує і скільки це можна терпіти? Ми – пенсіонери силових структур охороняли нашу батьківщину. І як можна тепер не обурюватися? Ми заробили цю пенсію чесним служінням цій батьківщині», - розповів В'ячеслав Іванов.

Ветерани вимагають, окрім перерахунку пенсій, аби їм повернули будинок офіцерів, де вони збираються створити клуб ветеранів та музей воєнної слави Кіровоградщини. Також, створити меморіальне кладовище, де б ховали ветеранів силових структур.

Екс-силовики сьогодні збирались зустрітись з заступницею голови ОДА Світланою Лобановою, якій збиралися передати всі вимоги та резолюцію форуму.

«Ми поки що до радикальних заходів не приходимо, але невдовзі будемо перекривати дороги, важливі вузли комунікацій. Поки ми не хочемо, аби від наших вимог страждали прості люди. Але перекриття дороги – буде нашим останнім аргументом», - зазначив В'ячеслав Іванов.

Нагадаємо, 17 січня у Кропивницькому ветерани силових структур також мітингували на площі Героїв Майдану з тією ж вимогою – перерахунком пенсії.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама