Суспільство

У Кропивницькому спиляли дві тополі: люди бояться, що на їх місці виросте магазин (ФОТО, ВІДЕО)

. 5548

 

Сьогодні, 7 лютого, у Кропивницькому по вулиці Соборній (біля зупинки Друкарня) спиляли дві тополі. Також, збиралися спилювати третю.

Видалення дерев проводило підприємство «Єлизавета». Працівники, які виконували спил тополь, не показували документи та жодним чином не прокоментували ситуацію. Голова ГО «Озеленення Кропивницький» Надія Паливода викликала на місце події працівників поліції, аби вони перевірили наявність дозвільних документів.

Як виявилось, дозвіл на знесення дерев дав управління ЖКГ міської ради Кропивницького, посилаючись на їх незадовільний стан. А саме те, що коріння руйнує каналізаційні комунікації.

«Дерева знаходяться у незадовільному стані, крони дерев мають аварійні гілки, коріння дерев руйнують каналізаційний колодязь та каналізаційні комунікації. Враховуючи акт обстеження каналізаційних мереж підприємством ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград», дерева підлягають видаленню», - йдеться у висновку комісії по обстеженню зелених насаджень.

Надія Паливода зазначає, що дерева були абсолютно здоровити і спилу не підлягали.

«Ці дерева абсолютно здорові, тому що це центральна вулиця, ми тут постійно проїжджаємо. Вони влітку стояли зелені, по зрізам ми бачимо, що вони чисті – немає прогнилин. Хіба що вони могли бути високі, але тоді їх можна було б просто підрізати і зняти вершину. І ось ці люди, які приїхали їх зносити, сказали людині, що працює у кіоску поруч, що приїхали їх підрізати. А як виявилось – їх спилюють. А на яких підставах? У них ніби є акт, виданий нашим управлінням ЖКГ. Єдине що, викликає підозру, що кілька років тому йшла мова, що ділянка на місці цих трьох дерев, на неї хтось поклав око і збирається щось будувати. Це може бути пов’язане з видаленням цих зелених насаджень», - розповідає Надія.

Тетяна Михайлівна, жителька будинку, розташованого поруч з місцем спилу дерев, розповідає, що ніби то на цьому місці мають збудувати двоповерховий магазин.

«Більше року тому ми дали заявку, щоб нам узаконили нашу територію. І це все досі тягнуть, тягнуть, тягнуть і це навмисно. І знаєте, що нам сказали, тоді ще, попередили, ми виясняли, що то за будочка на нашій території, що вона приватизована. І не тільки вона, але і шматок землі під нею. І скоро там буде двоповерховий магазин. Це рік тому нам сказали, може ситуація вже змінилась. Але зрозуміло, якщо дерева пиляють по-тихому, нас до відома не поставили. І отой акт обстеження, що там є, ніхто нічого не обстежував», - розповідає Тетяна Михайлівна.

Деталі ситуації дивіться у відео:

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама