Суспільство

У Кропивницькому перевірили роботу нових ліфтів (ФОТО)

. 3071

Вчора у Кропивницькому перевірили роботу відновлених ліфтів. В будинку по проспекту Університетському, 23, к.1 вже близько місяця працюють два нових ліфти.

liftt1

Перевірити як працює обладнання та в якому воно стані, на 101-й мікрорайон приїхав секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов та депутат Михайло Бєжан.

Мешканці двох під'їздів цього будинку не користувались ліфтом понад 20 років. Лише після повної їх заміни, цей елемент комфорту став доступним для них.

Все обладнання було закуплене коштом міського бюджету у виробника: ВАТ «Зеніт» з міста Могильов(Білорусь). Вартість одного такого ліфта разом з усім необхідним устаткуванням, доставкою та монтажними роботами, проектною документацією складає 488 тисяч гривень. Нове обладнання доволі зручне та споживає значно менше електроенергії. Загалом минулого року в місті замінено 6 ліфтів, на черзі ще 14. 

Звертаючись до жителів Кропивницького, секретар міськради попросив кропивничан берегти майно громади, адже, на його думку, лише таким чином місто може ставати кращим та розвиватись.

- Любіть своє місто, не треба палити ліфти, зрізати огорожу на набережній річки Інгул і топити урни. Треба його любити, адже жодного бюджету і коштів не вистачить, якщо робити ось такі речі. Треба берегти своє майно, майно своїх співгромадян, - зазначив Табалов.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама