Суспільство

У Кропивницькому деякі пункти прийому металобрухту цілодобово і з порушеннями приймають метал

. 4536

У Кропивницькому проблемна ситуація з пунктами прийому металобрухту, які працюють цілодобово і приймають вкрадені комунальні металеві предмети.

Про це розповів начальник Спецінспекції Андрій Максюта під час прес-конференції.

 

Посадовець зазначає, що зловмисники здають люки, кришки погребів, огорожі з кладовищ, дорожні знаки, частини огорож. І міська влада жодним чином не може цьому зарадити.

Є правила прийому металобрухту: брухт від фізичних осіб здійснюється лише тоді, коли надають документи, що засвідчують особу. Потім описується предмети, що здаються. Приймання промислового металобрухту від фізичних осіб забороняється, можуть здавати лише юридичні особи.

У Кропивницькому все відбувається далеко не так. Деякі пункти працюють цілодобово і приймають все, що приносять, каже Максюта.

"Що можуть приймати від населення цілодобово? Мені прийомщик відповів, що все, що є в будинку. Було зафіксовано, що величезних потік транспорту йде до цих цілодобових пунктів вночі. Сьогодні я там був о 2 ночі, біля пункту по вулиці Пашутіна. Здоровий глузд мені підказує, що туди не можуть нести законний металобрухт в такий час", - зазначив Максюта.

У цьому пункті також знаходять речі, які були викрадені з приватних домоволодінь. Для того, аби їх повернути - необхідно сплатити суму, за якою приймали металобрухт. Поліцейські кажуть, що для того, аби відкрити справу, вартість вкраденого недостатня.

На власника пункту по вулиці Пашутіна склали два протоколи за порушення правил благоустрою.

"Що тут дивуватися, якщо у нашому місті кочував по різних пунктах прийому металобрухту метал з радіоактивного могильника і потім зник", - обурився Максюта.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама