Суспільство

У Кропивницькому можна придбати сертифікат на навчання в автошколі, оплачуючи його частинами

. 1433

Обласний комунальний навчально-курсовий комбінат "Аграрник", що по вул. Ю. Коваленка, 1, та ПриватБанк пропонують кропивничанам придбати сертифікат на навчання в автошколі, який можна оплатити частинами.

“Вже не один рік ми навчаємо кропивничан правилам водійської майстерності, - розповідає Микола Мармаза, директор обласного комунального навчально-курсового комбінату "Аграрник". - Знаю не з чуток, що бажаючих навчатись багато, але не у всіх є потрібна сума коштів. Сервіс ПриватБанку дозволить нашим клієнтам не лише швидко і зручно оплатити безпосередньо у комбінаті, але й оплачувати послугу частинами протягом трьох місяців”.

За допомогою сервісу “Оплата частинами” ПриватБанку суму будь-якої покупки можна розділити на рівні частини (до 25 платежів). Кредит оформляється автоматично просто біля каси, а договором з усіма необхідними реквізитами при цьому стає чек. За умови своєчасного внесення всіх платежів, користування кредитом для покупця безкоштовне. Щоб дізнатися про суму, доступну для придбання товарів чи послуг в розстрочку, клієнту достатньо надіслати SMS на номер 10060 із текстом chast.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама