Суспільство

Батьки попросять зробити сніданки у школах Кропивницького кориснішими і смачнішими

. 1771

Батьківська рада Кропивницького звернулась до управління освіти Кропивницького щодо оновленого меню у школах міста.

У зверненні, яке активні батьки опублікували у Фейсбуці і направили керівнику управління Ларисі Костенко, результати опитування думки учнів та батьків про заміну гарячих сніданків бутербродами.

"- 146 респондентів заявили про те, що оновлений сніданок не подобається ані батькам, ані їхнім дітям.
- 80 батьків, які планують віддати своїх дітей у перший клас у 2018/2019 навчальному році, також висловили своє незадоволення оновленим меню.
- 58 батьків заявили, що їм власне не подобаються бутерброди замість гарячих сніданків, проте їхні діти – за таку альтернативу.
- 37 респондентів висловили повністю позитивне ставлення до бутербродного сніданку.

Таким чином, з 321 респонденту, які згодилися пройти опитування, 226 батьків (70,4%) проти нового меню, натомість 95 респондентів (29,6%) – за. " - йдеться у зверненні.

Тому активісти пропонують ввести до меню сніданків такі корисні для дітей продукти: яйця ( в примірному меню присутнє лише один раз з десяти сніданків), йогурти, сир кисломолочний, різноманітні фрукти (в тому числі сезонні), а також молочні каші з добавками (наприклад, вівсянка з горіхами та курагою, гарбузова каша), паровий омлет із зеленню, сирники, млинці тощо. За можливості збільшити білкову складову порцій та збагатити меню свіжими овочами.

Також за необхідне батьки вважають розглянути можливість додаткового фінансування для фінансування сніданків та харчування дітей-пільговиків, а також пропонують розглянути можливість проходження курсів підвищення кваліфікації працівниками їдалень аби навчитись готувати сучасні корисні страви.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама