Суспільство

За січень на Кіровоградщині стягнули майже сім мільйонів гривень аліментів

. 974

Сьогодні, 16 лютого, фахівці обласного управління юстиції у режимі відеоселекторної наради розглянули з керівниками усіх районних відділів державної виконавчої служби Кіровоградщини вступ у силу закону щодо посилення відповідальності недобросовісних батьків, які ухиляються від утримання власних дітей, і результати ліквідації заборгованості з аліментів загалом. Про це повідомляє прес-служба ГТ УЮ в області.

Упродовж січня 2018 року органи державної виконавчої служби області стягнули 6 926 194 гривень аліментів на користь 8 390 дітей.

«Впевнений, що в подальшому результати будуть ще кращими, адже державні виконавці зможуть застосовувати проти злісних боржників нові інструменти примусового впливу. Зокрема йдеться про обмеження неплатників аліментів у праві виїзду за кордон чи керування автомобілем. І це ще не все: державні виконавці мають максимально коректно комунікувати зі стягувачами та боржниками й надавати їм всю необхідну правову допомогу», – відзначив начальник обласної юстиції Вадим Гуцул.

Варто відзначити, що закон про посилення відповідальності злісних неплатників аліментів вступив у силу 6 лютого поточного року. У цей час почав функціонувати і реєстр злісних боржників (так звана «дошка ганьби»), до якого буде вноситися інформація про тих батьків, які ухиляються від добровільного утримання своїх дітей.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама