Суспільство

ЦНТУ підписав меморандум про співпрацю з Грузинським університетом

 Автор: Олександра Гонтар. 1583

В середині лютого 2018 року Центральноукраїнський національний технічний університет (Кропивницький) та Грузинський технічний університет (Тбілісі) підписали Меморандум про співробітництво. Про це повідомляється на сайті ЦНТУ.

Як повідомляє доцент кафедри аудиту та оподаткування ЦНТУ, кандидат економічних наук Галина Кузьменко, представник нашого навчального закладу під час підписання зазначеного меморандуму, співробітництво між ЦНТУ та ГТУ передбачає обміни навчальними програмами, обміни викладачами та інші спільні проекти, у тому числі, наукові. Меморандум про співробітництво підписано ректорами університетів: д.т.н., професором Михайлом Черноволом (ЦНТУ) та д.т.н., професором Арчілом Прангішвілі (ГТУ).

Під час візиту до Грузинського технічного університету (Тбілісі) гості з України Галина Кузьменко та Леонід Шмаєвич відвідали бібліотеку університету, ознайомилися із роботою та навчальним процесом кафедр, що входять до складу факультету технологій бізнесу ГТУ, познайомилися із професорсько-викладацьким складом кафедр, побачили умови для підготовки студентів: лабораторії, комп'ютерні класи тощо.

Як зазначає Галина Кузьменко, на всіх факультетах Грузинського технічного університету широко використовуються, поряд із традиційними, сучасні форми і методи навчання і контролю знань студентів. Студенти працюють із сучасними програмними продуктами (в тому числі, он-лайн), що дозволяє готувати фахівців, адаптованих до вимог сьогодення.

Поширюйте

Коментуйте