Суспільство

У Світловодську можна працевлаштуватись на українсько-американське підприємство

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2126

У Світловодському міськрайонному центрі зайнятості, на замовлення деревообробного підприємства СП з Іноземними інвестиціями у формі ТОВ «ПЛАЙТЕХ», відбувся міні-ярмарок вакансій за професіями «машиніст дробильних машин» та підсобний робітник.
Олена Салімова, начальник відділу кадрів підприємства, у рамках заходу презентувала виробництво, зазначивши, що його спеціалізацією є виготовлення меблевої продукції, зокрема фанери, дерев'яних плит, панелей та шпону. Також шукачі роботи були ознайомлені зі специфікою діяльності зазначеного підприємства, графіком роботи, умовами і рівнем оплати праці та соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники.
З претендентами на робочі місця були проведені індивідуальні консультації з метою виявлення їхніх професійних якостей, у результаті яких одна особа отримала направлення на працевлаштування та двоє виявили бажання відвідати підприємство та ознайомитися з умовами праці безпосередньо на робочих місцях.
У свою чергу фахівці міськрайонного центру зайнятості запропонували представнику роботодавця залучити безробітних до участі в роботах тимчасового характеру, а також скористатись послугою підвищення кваліфікації робітників шляхом стажування безпосередньо на робочому місці.

 

Поширюйте

Коментуйте