Суспільство

Спалені на Попова МАФи депутата відбудовують і розширюють(ФОТО)

 Автор: Олександра Гонтар. 7182

На вулиці Попова, 9, біля п’ятої поліклініки відбудовують згорілі в кінці милого року торгівельні павільйони. При чому, відтепер вони займатимуть майже вдвічі більшу територію, але дозволу на розширення власники не отримали.

 

Начальник Спецінспекції Андрій Максюта відвідав місце будівельних робіт і зафіксував порушення правил благоустрою, будівельних норм.

«В місці, де збудували МАФи, які згоріли, власник комплексу на днях розпочав зведення нових магазинів. Вже зварили каркас наймані робітники. Минулого разу, коли тільки згорів МАФ, ми перевіряли з рулеткою ту площу, яку він займає. Згідно договору оренди на земельну ділянку, на якій, буцімто, мав стояти цей комплекс, було виділено ділянку площею 240 квадратних метрів. А, перемірявши, ми встановили розходження у площі. Було збудовано майже на 60 квадратних метрів більше торгівельних площ і ще близько 110-120 квадратних метрів було захоплено під будівництво відмостки, облаштування пандусу на тротуарній доріжці тощо. Частково цей об’єкт стоїть взагалі на проїжджій частині. Я дивився схему розташування даної земельної ділянки, яка подавалася на узгодження у всі інстанції міста, то об’єкт, який тут стоїть, мав стояти далі», - зазначив Максюта.

Нині площа торгівельних павільйонів ще більше розширюється. На фото, зробленому одразу після пожежі, видно, що МАФ закінчується біля дитячого майданчика. Зараз каркас МАФу виходить за його межі.

Також в даному місці відбувається перенос теплових мереж ЦНТІ «УНГА». На початку цього року сталася аварійна ситуація і необхідно було відремонтувати мережу. Але, як виявилось, вона пролягає саме під торгівельними павільйонами. Тому зараз виконуються роботи по перенесенню мереж в обхід МАФам. Депутат міськради Кропивницького Віталій Бєлов, який є власником цих споруд, оплатив всі роботи по перенесенню комунікацій.

Андрій Максюта пообіцяв звернутися для урегулювання цього питання до управління архітектури та містобудування, управління земельних відносин, до міського голови. Подальший перебіг подій посадовець пообіцяв тримати на контролі.

Нагадаємо, 25 грудня 2017 року невідомі підпалили кілька МАФів, що належать депутату міськради Віталію Бєлову.

Поширюйте

Коментуйте