Суспільство

Новомиргород претендує на участь в проекті Європейського економічного та соціального комітету

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1339

На Кіровоградщині з робочим візитом перебуває делегація Європейського економічного та соціального комітету (ЄЕСК) у складі 30-го президента комітету Анрі Малосса та представників пілотного проекту допомоги регіонам України "Ріджионс Піпл Прожектс" Дмитра Корбута та Владислава Шипінського. 

Як повідомляє прес-служба ОДА, делегація завітала в область, щоб вивчити ситуацію в нашому регіоні для подальшого впровадження проекту, що передбачає надання допомоги в налагодженні взаємовідносин органів місцевого самоврядування з місцевим бізнесом і в подальшому реалізацію конкретних інфраструктурних та соціальних проектів із залученням інвестицій міжнародних донорів. Кінцева мета – розвиток бізнесу, покращення рівня життя населення та інтеграція регіону в європейський економічний простір.

Нині делегація проводить пошук регіону для запуску пілотного проекту, де буде впроваджуватися європейський досвід. Однією із таких територій розглядають місто Новомиргород, тому у робочій зустрічі взяв участь і його міський голова Ігор Забажан.

Поширюйте

Коментуйте