Суспільство

Кропивницькому не варто чекати на підземні контейнери для сміття

. 1499

Вчора, під час апаратної наради міський голова Кропивницького нагадав підприємству із вивозу відходів "Екостайл" про обіцянку встановити у місті підземні контейнери, які б униможливили "сортування сміття" безхатьками або ж рознесення по місту.

Проте, як пояснили представники підприємства, проект у місті не реалізують.

«Вже кілька тижнів поспіль, в пресі піднімається питання щодо не встановлення ТОВ "Екостайл" у центральній частині Кропивницького заглиблених контейнерів. Хочемо внести ясність в дане питання.
Проект встановлення заглибленого контейнера - смілива ініціатива з нашого боку. Але ідея мала на меті покращити естетичний вигляд нашого міста.
Зазначу, що реалізацію проекту планували здійснити протягом двох років, але згодом, в ході проведення підготовчих робіт, ми зіткнулися з кількома перепонами. Перша - відсутність своєчасного співфінансування, адже проект, який ми презентували передбачав залучення нами інвестиційних коштів у розмірі 70% і 30% - з Державного екологічного фонду ОДА. Друга - відсутність можливості швидко отримати в оренду земельні ділянки під заглиблені контейнери, що є обов’язковою умовою для початку робіт з їх будівництва.
З огляду на всі ці обставини, кошти, які підприємство мало залучити як інвестеційну складову на встановлення заглиблених контейнерів, ми перенаправили на оновлення автомобільного парку ТОВ «Екостайл», і придбали ще один автомобіль марки RENO, вартість якого складає понад 1,5 млн. грн)», - повідомила заступниця директора ТОВ «Екостайл» Тетяни Мартовіцької.

Нагадаємо, вперше про встановлення підземних контейнерів заговорили в лютому 2017. Тоді планували закупити контейнери та спеціальний автомобіль за кошт самого, а спорудженням майданчиків для контейнерів мало бути за кошт обласного бюджету.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама