Суспільство

У Знам’янці безробітні допомагали очищувати місто від снігу (ФОТО)

. 2026

У зв'язку зі сніговими заметами, які утворились по всій території Кіровоградщини, і у Знам’янці зокрема, виникла потреба у залученні додаткової робочої сили для прибирання снігу.

Як повідомляє відділ взаємодії з роботодавцями Знам’янського міськрайонного центру зайнятості, до цієї роботи, окрім спеціалізованих підприємств міста та району, які займаються благоустроєм, долучилися й інші підприємства, де також виникла потреба прибрати сніг на прилеглих територіях, не відволікаючи при цьому основний персонал від виробничого процесу.
З метою оперативної ліквідації наслідків снігопаду, для ТОВ «Знам'янське хлібоприймальне підприємство» та Районного споживчого товариства, Знам'янським міськрайонним центром зайнятості було підібрано близько 10 безробітних громадян.

«Сьогодні зголосилися працювати на нашому підприємстві п’ять осіб, – розповів керівник ТОВ «Знам'янське хлібоприймальне підприємство» Павло Хомутовський. – Саме зараз вони розчищатимуть від снігу та льоду прилеглу територію, господарські приміщення, тік. Одночасно прибиратимуть і складські приміщення тощо».

Загалом у минулому році до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 456 безробітних, які перебували на обліку в Знам'янському міськрайонному центрі зайнятості. Це результат співпраці служби зайнятості, місцевих органів влади та роботодавців. Шукачі роботи, хоч і тимчасово, але отримують дієву матеріальну підтримку, у них підвищується мотивація до праці та з'являється шанс закріпитися на постійному робочому місці.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама