Суспільство

У Кропивницькому виник конфлікт під час виборів ректора НАУ

. 3413


Сьогодні, 6 березня, у Державній Льотній Академії Національного Авіаційного університету, а також в інших підрозділах НАУ (в Києві, Кременчузі, Кривому Розі) відбулись вибори ректора.Проте у Кропивницькому стався конфлікт.

Один з учасників виборів Валерій Чепіженко вчора, 5 березня, повідомив, що згідно з рішенням Організаційного комітету виборів ректора НАУ, жодний його спостерігач не був допущений до виборчого процесу.

"Організаційний комітет мотивував своє рішення тим, що:
- було пропущено строк подачі звернення щодо акредитації громадських спостерігачів;
- на момент розгляду звернення громадської організації «Мольфар» на всіх створених виборчих дільницях акредитовано по три громадські спостерігачі. Квота акредитації спостерігачів від громадських організацій на кожній з утворених виборчих дільниць – вичерпана повністю.
Тому Організаційний комітет відхилив заяву та відмовив у реєстрації моїх громадських спостерігачів від громадської організації «МОЛЬФАР».
Рішення організаційного комітету призвело до унеможливлення контролю з мого боку чесності і прозорості виборів, наслідками чого можуть бути фальсифікації і незаконні схеми заміни результатів волевиявлення колективу НАУ.
Тому я прийняв рішення виїхати до Льотної академії НАУ (м. Кропивницький) і особисто контролювати процес виборів." - пише Чепіженко.

Результати виборів у Кропивницькому важать 15% голосів у загальному виборі ректора НАУ. У голосуванні взяли участь менше 300 людей, проте результати голосування досі не порахували, а також виникли сутички із виборчою комісією, виклики поліції і навіть заяви в СБУ.

Детальніше про ситуацію читайте на "Гречці" згодом.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама