Суспільство

Облавтодор: дороги Кіровоградщини посипані

. 1732

На Кіровоградщині дорожники боролися з ожеледдю, яка з’явилась на автошляхах внаслідок пониження температури після опадів. Про це повідомляє прес-служба САД в області.

Вночі на дорогах працювали 59 механізмів та 78 працівників філій Кіровоградського облавтодору. За цей час висипали 335 тонн протиожеледної суміші, тож проїзд забезпечений по всій області, покриття доріг місцями мокре.

Крім того, працюють машини і на прибиранні снігових валів, щоб розширити проїжджу частину, вирубці порослі та забезпеченню водовідведення з доріг на час танення снігу.

Служба автомобільних доріг нагадує учасникам руху, що синоптики в найближчі дні прогнозують подекуди дощі, перепади від плюсової  до мінусової температури ,тож на дорогах з’являтиметься ожеледиця. Крім того, в першій половині дня 07 березня по місту Кропивницький очікується, по Кіровоградській області збережеться туман, видимість 200-500 м.

Будьте обережними за кермом, не виконуйте ризикованих маневрів, не перевищуйте швидкість та не залишайтеся байдужими до тих, хто опинився в скрутній ситуації на дорозі.

Нагадаємо, діє цілодобовий номер диспетчера САД: 068 664 64 22

Поширюйте

Коментуйте


Реклама