Суспільство

В Кіровоградській області хочуть орендувати землю на території гірничо-збагачувального комбінату

. 4018

У Кіровоградській ОДА проти передачі в оренду земель Криворізького гірничо-збагачувального комбінату, що в Долинському районі. Про це під час апаратної наради повідомив голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко.

gokor0У 2009 році частину цілісного майнового комплексу держпідприємства КГЗ КОР було продано. У судовому порядку підтверджено, що продаж відбувся законно. Наразі вирішується питання про передачу в оренду земель підприємства.

- Я не буду коментувати ситуацію з продажем у 2009 році. Сьогодні починається чергова історія про те, що треба передавати землю підприємства в оренду. Заявляю публічно, щоб уникнути спекуляції, ми цього не зробимо, - зазначив Кузьменко.

Посадовець висловив думку, що варто дочекатись умов для відродження підприємства.

Нагадаємо, Криворізький гірничо-збагачувальний комбінат, що розміщений на території Долинського району Кіровоградської області, створювався як містоутворююче підприємство. Проте з розвалом СРСР, його будівництво припинилось, за призначенням комбінат не пропрацював і дня. Щороку життєдіяльність недобудованого комбінату обходиться державі в понад 50 мільйонів гривень.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама