Суспільство

Школярі Кропивницького відвідали музей історії української спецслужби (ФОТО)

. 2447

З нагоди відзначення 26-ї річниці створення Служби безпеки України у Кропивницькому відбулися екскурсії для школярів до кімнати-музею Управління СБУ у Кіровоградській області. Про це повідомляє прес-служба установи.

Діти ознайомились з експозицією, в якій відображена діяльність розвідки та контррозвідки у різні періоди української історії: козацької держави періоду гетьмана Богдана Хмельницького, Української народної Республіки доби Центральної Ради, часів Скоропадського та Директорії, Другої світової війни та періоду становлення Незалежної України. Особливу увагу школярів привернули експонати зброї різних часів.

Для створення експозиції деякі експонати відбиралися з архівних фондів регіонального управління СБУ, все інше – це предмети, світлини та документи, які передали безпосередні учасники подій.

За останні роки музейну кімнату оновили новими стендами з тематики виконання завдань співробітниками СБУ у рамках проведення антитерористичної операції на сході нашої країни.

Усі бажаючі можуть ознайомитись з історією становлення української спецслужби щодня з понеділка до п’ятниці з 10.00 до 16.00 години за адресою: Кропивницький, вул. Дворцова, 9. Телефон для довідок: (0522) 34-94-02.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама