Суспільство

По справі посібника терористів Бутрименка з’явився ще один потерпілий (ФОТО)

. 1820

Сьогодні, 28 березня, суд продовжив розгляд справи Миколи Бутрименка, жителя села Латишеве Шхтарського району Донецької області, який обвинувачується за двома статтями: тероризм та фінансування тероризму.

ssssudd1

Фермер з Донбасу повідомив місце перебування групи військовослужбовців 3-го полку, внаслідок чого загинули 10 бійців.

Потерпілі по справі - бійців 3-го окремого полку спеціального призначення, які 29 липня 2014 року брали участь в операції з пошуку пілота українських ВПС, літак якого збили напередодні та рідні загиблих військовослужбовців.

Справа розглядається Куйбишевським районним судом Запорізької області. В сьогоднішньому засіданні взяли участь прокурор Дмитро Стьобін, представник потерпілих Олена Яркіна. Потерпілі Бузуляк, Глобенко, Карпа – в режимі відео конференції з зали Ленінського районного суду міста Кропивницького, обвинувачений також відеоконференцією з СІЗО міста Маріуполя, де він знаходиться під вартою, його захисник.

ssssudd2

На початку засідання суд, за головуванням судді Віталія Мальованого розглянув клопотання, зокрема – про визнання Леоніда Андреєнка, батька Кирила Андреєнка, спецпризначенця, який загинув у Латишевому, потерпілим у справі.

Заслухавши всі сторони процесу, суд задовольнив клопотання після чого оголосив перерву в засіданні, задля дотримання прав потерпілого Андреєнка. Суд має повідомити батька спецпризначенця про його права, та надати можливість ознайомитись з матеріалами справи до наступного судового засідання, що заплановане на 5 квітня.

У випадку коли потерпілий не встигне ознайомитись з матеріалами до того часу, засідання перенесуть. Наступна запланована дати - 27 квітня.

Сьогодні ж Ленінський районний суд міста Кропивницького за головуванням судді Льон продовжить розгляд іншої справи, стосовно цього ж злочину. Обвинувачені громадяни України та Росії: Станіслав Кім, Андрій Борисов, Олексій Новіков та Іван Бірков.

Засідання розпочнеться о 15.00.

10 українських військовослужбовців: підполковник Сергій Лисенко, капітан Кирило Андреєнко, капітан Тарас Карпа, старшина Андрій Шершень, старшина Олексій Глобенко, сержант Анатолій Бузуляк, старші солдати Сергій Гришин, Лев Панков, Ярослав Шимчик та Роман Рикалов. П’ятеро бійців потрапили до полону.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама