Суспільство

У Кропивницькому планують обладнати перший інклюзивний дитячий майданчик (ФОТО)

. 4228

Сьогодні, 28 березня, у Кропивницькому ініціативна група «Кропивницький доступний дітям» організації "Серце матері Кропивницький" презентувала кампанію зі збору коштів для інклюзивного дитячого майданчика, який планують укомплектувати на базі одного з майданчиків у Дендропарку.

Організатори заходу розповідали, що діти з інвалідністю не можуть грати на звичайних майданчиках, адже вони не пристосовані для їх особливостей. У великих містах (Харкові, Києві, Одесі) вже існують інклюзивні майданчики і тепер такі хочуть обладнати у нашому місті.

- Особливість таких майданчиків у тому, що вони будуть розраховані як на звичайних дітей, так і на дітей з інвалідністю. Ми хочемо започаткувати масове встановлення в громадських місцях Кропивницького інклюзивних майданчиків як частини вже існуючих ігрових майданчиків. Ми хочемо соціалізувати наших діток, щоб вони мали спілкування зі своїми однолітками. І це посприяє їх розвитку, - розповідає учасниця ініціативної групи Марина Малухіна.

Кошти на обладнання майданчиків хочуть збирати шляхом благодійних пожертв. У Фейсбук будуть розміщувати інформацію про банківські реквізити, за якими можна перераховувати гроші. Також, збиратимуть на спеціальних благодійних зустрічах.

Перший інклюзивний дитячий майданчик планують відкрити до Дня захисту дітей на території Дендропарку.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама