Суспільство

Два заклади у Кропивницькому отримали таблички від "Ревізора"

. 19361

Сьогодні, 28 березня, телевізійна група програми «Пристрасті за «Ревізором» завітала до міської ради Кропивницького. Журналістка Олена Філонова повідомила міському голові Андрію Райковичу про вручення рекомендаційних табличок від «Ревізора» відразу двом закладам Кропивницького: піцерії-бістро «Смачні традиції» та готелю «Маєток», повідомляє сайт міськради Кропивницького.

Загалом заклади Кропивницького мають вже чотири рекомендації від «Ревізора», відзначила Олена Філонова і запросила очільника міста в студію «Пристрастей за «Ревізором» для участі у програмі. Очільник міста пообіцяв скористатися пропозицію після узгодження дати зйомок.

- Я за те, щоб програма «Ревізор» об’єктивно давала оцінку мережам, які мають честь обслуговувати громадян України, - відгукнувся про програму «Ревізор» Андрій Райкович. - І це дуже важливо, тому, що торгівельне обслуговування, побутове обслуговування, ресторанний бізнес в Україні повинні розвиватися. А нагороди «Ревізора» засвідчують якість роботи власних виробництв.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама