Суспільство

Керівник спецінспекції відшукав невловимого депутата міськради (ВІДЕО)

. 3595

Андрію Максюті, керівнику спеціалізованої інспекції Кропивницької міської ради таки пощастило зустріти депутата міськради Віталія Бєлова, якого буквально розшукували цілий місяць.

Про це чиновник написав на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук». Депутат не часто відвідує сесійні засідання, проте завітав до міської ради напередодні завтрашньої сесії.

- Вдалося знайти Бєлова, і оголосити йому адмінпротокол за порушення Правил благоустрою міста, написав начальник спецінспекції, - Він(Бєлов, - ред.) понад місяць всіляко уникав зустрічей.

«Гречка» вже розповідала про пожежу в районі вулиці Попова, тоді згоріли павільйони, що належать саме цьому депутату. За совами керівника спецінспекції, ці магазини були збудовані на тепломережі.

- Так, саме ті, що згоріли, чомусь після того, як там стався порив теплових труб і справа з забудовою на тепломережі набула резонансу. Тепловики тоді виступили з різкою заявою, написавши письмово, що ПП "Лайнбуд Кір" з порушеннями норм та правил, без погоджень з ними збудувало магазини на їх мережах, - пише Максюта

На місці згорівших мафів вже розпочато будівництво нових, але більшої площі та на більшій земельній ділянці.

- Знайшли Бєлова - засновника ПП "Лайнбуд Кір", знайдемо ми і директора згаданої фірми - громадянку Остроушко А.П., яка у свої поважні 78 років є директором цілої низки приватних підприємств, в яких засновником є або цей депутат, або члени його сім'ї. Вже місяць вона не виходить на зв’язок та уникає зустрічей з інспекторами Спецінспекції та співробітниками ДАБІ, - зазначив керівник Спецінспекції.

Адміністративна комісія при виконкомі міської ради розгляне протокол про порушення благоустрою міста 3 квітня 2018 року о 9:00. Засідання відбудеться в 131-й кімнаті в приміщенні міської ради за адресою: м.Кропивницький, вул.Велика Перспективна,41.

Згідно ст.152 КУпАП – за це порушення передбачено накладення штрафу в розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 грн до 1360 грн) на фізичну особу та від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн до 1700 грн) на юридичну особу.
Відео довгоочікуваної зустрічі Андрій Максюта виклав на своїй сторінці в соціальній мережі:

 

Окрім того головний спецінспектор звернувся до Віталія Бєлова та небайдужих кропивничан і запросив їх відвідати зазначене засідання адміністративної комісії. Відеозвернення опублікуване на фесбучній сторінці Кропивницької міської ради:

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама