Суспільство

Питання про зміну цільового призначення земельних ділянок у Кропивницькому відклали

. 2390

Депутати міськради перенесли розгляд питання про внесення змін до містобудівної документації «План зонування території міста Кіровограда», затвердженої рішенням Кіровоградської міської ради від 17 вересня 2013 року № 2456.

Нагадаємо, проект рішення передбачає внесення змін до схеми зонування за 21 земельною ділянкою.

Раніше про нову спробу змінити цим рішенням цільове призначення ділянки на вулиці Приміській, біля річки Сугоклія, повідомляли громадські активісти: зону установ відпочинку і туризму, планували перевести під забудову. Проте даний пункт із рішення виключили, оскільки він не пройшов профільну комісію.

Під час розгляду рішення тривогу депутата Михайла Демченка викликала зміна цільового призначення ділянки по тупику Рибальському. Там землі визначені як підзона садибної житлової забудови в межах санітарно-захисних зон, частково зона об’єктів природно – заповідного фонду та рекреаційна зона активного відпочинку, планували віднести до зони садибної житлової забудови.

Очільник земельного управління Радіон Владов пояснив, що у даному випадку порушень немає, і до водного плеса річки Сугоклія збережеться відстань, як цього вимагає закон, а ділянка в майбутньому буде надана під забудову двом учасникам АТО.

Проте, задля уникнення суперечок, міський голова Андрій Райкович запропонував перенести розгляд цього питання, а до того часу надати всім депутатам детальну інформацію щодо кожної ділянки в переліку.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама