Суспільство

Агрофірма з Петрівського району заявила про рейдерство

. 9172

Голова правління СВК агрофірма "Маріампольська" Костянтин Міщанін заявив про рейдерське захоплення його підприємства, яке знаходиться у Петрівському районі.

"21 березня підприємство подало документи на участь в земельних торгах, в аукціоні. Документи були прийняті працівником Держгеокадастру Костянтином Сичовим, нам повернута копія. Він сказав, що за кілька днів ми отримаємо квиток учасника аукціону. Минув тиждень, я дзвонив кілька разів, він мене водив за ніс. А коли я приїхав 30 березня то мені вручили документи про відмову агрофірмі в участі в торгах.Для цього не було підстав." - каже Міщанін.

Сьогодні вранці фермери виїхали до Кропивницького, щоб добитись відповіді від керівництва Держгеокадастру, чому так сталось, проте їм подзвонили із агрофірми і повідомили, що наразі в офіс фірми прибули четверо людей, які показують документи про те, що підприємства СВК агрофірма "Маріампольська" вже не існує.

"Тобто проведене рейдерське захоплення підприємства з підробними документами. Люди ніяк не представляються, не показують жодних посвідчень, і вимагають керівника. Зараз вони закрились в конторі. Ми викликали поліцію", - зазначив Міщанін.

За документами, які представили невідомі СВК агрофірма "Маріампольська" не існує, натомість є ТОВ агрофірма "Маріампольська"


Підприємство СВК агрофірма "Маріампольська" вирощує зернові технічні культури і є виробником тваринницької продукції (велика рогата худоба і свині). 60% тваринництва Петрівського району складають потужності цього господарства. На підприємстві працевлаштовані понад 300 осіб.

Про подробиці справи "Гречка" повідомить згодом.

Нагадаємо, вчора фірма "Імперія агро" заявила про спробу рейдерства.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама