Суспільство

Керівнику «віджатої» агрофірми з Кіровоградщини пропонують два шляхи виходу із ситуації (ФОТО)

 Автор: Валерій Лебідь. 9791

Крівник сільськогосподарського виробничого кооперативу «Агрофірма Маріампольська» Костянтин Міщанін, який постраждав від незаконних реєстраційних дій, зустрівся з керівництвом Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

marr1

Нагадаємо, сьогодні до села Луганка, Петрівсього району Кіровоградської області приїхали невідомі, які заявили про те, що агропідприємства СВК «Агрофірма Маріампольська» більше не існує і представили нового керівника наново зареєстрованого підприємства ТОВ «Агрофірма Маріампольська». Голова правління кооперативного підприємства заявив про спробу рейдерського захоплення.

Керівник обласної юстиції Вадим Гуцул під час надання постраждалому правової допомоги запропонував два варіанти поновлення корпоративних прав: скарга до комісії Мін’юсту або судовий позов.

«Я особисто та мої колеги неодноразово проводили правороз’яснювальну роботу на території всієї Кіровоградщини, у тому числі й у Петрівському районі, серед керівників сільськогосподарських підприємств, під час якого пояснювали, як можна ефективно вберегти себе від такого ганебного явища як рейдерство. Незважаючи на те, що в цих заходах брали участь також і представники кооперативу «Агрофірма Маріампольська», наданими порадами вони не скористалися, хоча загроза незаконного поглинання підприємства, за словами Костянтина Міщаніна, була очевидною ще на початку року. Саме тому вкотре звертаю увагу кожного: вчасно реагуйте на проблему й вмійте захистити себе», – відзначив Вадим Гуцул.

Поширюйте

Коментуйте