Суспільство

У Кропивницькому облаштують усі шкільні туалети

 Автор: Валерія Жовтун. 2268

Модернізація та ремонти навчальних закладів міста триватимуть, зокрема облаштування шкільних туалетів за необхідними вимогами. Принаймні, цьогоріч частково виділять кошти на облаштування санвузла у школі №18.

 Про це сьогодні, 3 квітня, розповіла керівниця управління освіти міськради Лариса Костенко під час прес-конференції.

"Влада вибрала для себе пріоритети - теплосанація, заміна вікон, облаштування санітарних вузлів, ремонти спортивних залів, їдалень і за два роки зробити в закладах все - неможливо", - відзначила пані Костенко.

"Не все гаразд у нас з санітарними вузлами в школах. Але в кожній школі є хоча б декілька санітарних вузлів, які відповідають вимогам, - каже Лариса Костенко. - І у 18-й школі є один стояк в нормальному стані, де є перегородки".

Також в управлінні освіти є домовленість з управлінням капітального будівництва, що цьогоріч виділені кошти підуть на облаштування санвузлів.

Зокрема, на школу №18 минулого року було виділено майже 7 мільйонів гривень для теплосанації, для заміни вікон. Як зауважила пані Костенко, цього року кошти виділять на ремонт спортзалу, внутрішній ремонт і частково на облаштування туалетів.

Крім того, Лариса Костенко відзначила, що шкільні туалети в рамках теплосанації облаштували новими вікнами.

Також держсложбовиця прокоментувала фотографії туалету в школі №18, які нещодавно з'явилися у мережі "Фейсбук".

 

 

"Якщо ви бачили по фото, то туалети в нормальному стані. Єдине те, чого там не вистачає - перегородок", - розповідає про ситуацію у школі №18 начальниця управління освіти міськради і додає. - Ми над цим працюємо".

Однак, як видно із фото, у туалеті відсутні зливні бачки.
"Я шокована, що у 18-й школі зливні бачки було демонтовано ще три роки тому! Як представник СЕС, який входить до складу комісії по перевірці закладів освіти, підписував акти готовності до навчального року?!", - коментують у соцмережі під опублікованим фото.

 

Поширюйте

Коментуйте