Суспільство

Цієї весни на Кіровоградщині призвуть до війська 690 осіб

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2222

У черговий призов у Кіровоградській області очікують прихід близько 700 військовослужбовців.

Про це розповів сьогодні, 3 квітня, Ярослав Кучер, військовий комісар Кіровоградського обласного військового комісаріату під час прес-конференції.

Так на строкову службу можуть бути призвані юнаки віком від 18 до 27 років. Триватиме призовна кампанія протягом квітня-травня.

Серед особливостей весняного призову представники обласного військкомату відзначають збільшення державного замовлення.

За словами пана Кучера, загалом по Україні замовлення призовників збільшено на 2-3 тисячі. Однак в області очікується незначне збільшення. План весняного призову для Кіровоградщини складає 690 осіб, зокрема, до ЗСУ - 425 осіб, Держприкордонслужби - 60 осіб, Нацгвардії - 165 осіб та Держспецслужби транспорту - 40 осіб.

"Строковики не залучатимуться до виконання завдання в АТО", - каже Ярослав Кучер.
Крім того, на військовослужбовців чекає грошова допомога та соцгарантії, зокрема, збереження робочого місця на час проходження служби.

"Час проходження строкової військової служби зараховується до загальнодержавного стажу", - зауважує Андрій Лисенко, т.в.о. начальника відділу комплектування та призову обласного військового комісаріату.

Згодом в області чекають на оголошення призову офіцерів запасу. Попередньо відповідна призовна кампанія розпочнеться у квітні-травні.

Поширюйте

Коментуйте