Суспільство

У Кропивницькому презентували старт проекту з підтримки мікропідприємництва

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1334

 


ГО "Територія успіху" презентувала проект підтримки внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, зокрема, колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення. Завдяки проекту вдасться отримати фінансову підтримку власного бізнесу.

 

Як розповіла виконавчий директор ГО "Територія успіху" Інга Дудник, для організації це вже третій проект, направлений на підтримку людей, що прагнують розвивати власний бізнес.

-Завдяки реалізації цього проекту 64 особи отримали безкоштовне обладнання від Міжнародної організації з міграції у середньому на 1,8 млн грн, - каже Інга Дудник.

Цьогоріч у проекті можуть взяти участь 50% переселенців й 50% місцевих мешканців віком від 18 до 60 років.

Проект фінансується за підтримки уряду Німеччини.

На підтримку можуть розраховувати як самозайняті особи, без відповідної реєстрації, так і ФОПи. Так, учасник напрямку "Самозайнятість" зможе отримати 650 євро, а учасник "Мікропіприємництва" - 2500 євро на людину.

Як наголошує керівниця проекту Анастасія Бабаєва, людина отримуватиме не кошти, а обладнання, яке вже може бути в жовтні.
Після відбіркового етапу на учасників чекають дводенні тренінги зі створення бізнес-плану, який згодом потрібно буде захистити.
Для участі в проекті варто зателефонувати 050-025-68-32 (Анастасія).

 

Поширюйте

Коментуйте