Суспільство

У Кропивницькому розробили положення про призначення управителів багатоквартирних будинків

. 2358

В управлінні ЖКГ міськради Кропивницького планують виділити штатну одиницю, яка буде допомагати громадянам у створенні ОСББ та виборі управляючих організацій.

Про це під час депутатського дня присвяченого ОСББ, 3 квітня, повідомив начальник управління ЖКГ Віктор Кухаренко.

Як повідомив чиновник, станом на початок 2018 року у Кропивницькому створено 81 ОСББ, які разом об’єднують 101 житловий будинок.

Нагадаємо, із 10 червня 2018 року вступає в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги», яким регулюються питання щодо обслуговування та управління багатоквартирними будинками.

У разі, якщо співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, не приймуть рішення про форму управління багатоквартирним будинком, таким будинком опікуватиметься управитель, який буде призначений на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок.

Управитель багатоквартирного будинку - фізична особа - підприємець або юридична особа - суб’єкт підприємницької діяльності за договором із співвласниками забезпечуватиме належне утримання та ремонт спільного майна багатоквартирного будинку і прибудинкової території та належні умови проживання і задоволення господарсько-побутових потреб. Вартість послуг з управління багатоквартирним будинком визначатиметься за згодою сторін та зазначатиметься у договорі з управителем.

Головне управління житлово-комунального господарства визначене організатором конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у Кропивницькому і своїм наказом вже затвердило Положення про проведення конкурсу та склад конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама