Суспільство

Сьогодні у Первозванівці проведуть в останню путь учасника АТО Сергія Гупала

. 4297

Сьогодні, 4 квітня, у Первозванівці, Кіровоградського району, об 11.00 відбудеться похорон учасника АТО, старшого прапорщика Сергія Гупала. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Іван Шевчук. Інформацію підтвердили в облвійськкоматі. 

gupalo1

До війни Сергій Гупало проходив службу в 50-му окремому навчальному загоні спеціальної підготовки (50 ОНЗ СпП, в/ч А0759) — спеціальному навчальному підрозділі Збройних Сил України, частина спеціального призначення, створеному на базі колишньої 9-ї окремої бригади СпП.

«Ветерани А0759! Помер ст. прапорщик Гупало Сергій (нещасний випадок). Служив в Чабанці, учасник АТО . Прощання і похорон 4 квітня о 11.00 в Первозванівці Кіровоградського району. З родичів тільки племінниця. Допомагають в організації похорону Кропивницька міська рада та військкомат», - написав Шевчук.

За попередньою інформацією, Сергій Гупало загинув 1 квітня 2018 року від отриманих опіків в Одеській області.

 Довідково:

Сергій Миколайович Гупало, 1973 року народження. Учасник бойових дій, командир взводу матеріально-технічного забезпечення в/ч А0666 - 28-ма окрема механізована бригада (28 ОМБр, в/ч А0666) — військове формування механізованих військ Сухопутних військ Збройних сил України. За організаційно-штатною структурою входить до складу ОК «Південь» СВ ЗС України.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама