Суспільство

На Кіровоградщині попрощались з бійцем 28 бригади (ФОТО)

. 6256

Сьогодні, 4 квітня, на Кіровоградщині, у селі Первозванівка попрощались із загиблим учасником АТО Сергієм Гупало.

 

Провести у останню путь воїна зібрались родичі, товариші по службі, односельчани. Машину із тілом Сергія зустрічали живим коридором, що простягнулася до будинку, де проживав чоловік.

"Я нічого не можу поганого сказати про Сергія, він був хорошою людиною. Був зажди веселий, життєрадісний, ніколи не підводив. У мене в роті прослужив 5 років, ми разом тричі були у зоні АТО. Перший раз були у Мар'їнському районі, в Красногорівці. Потім у Щасті, Станиці Луганській. І третій раз у Волновасі", - розповідає Сергій Сливінський, командир роти.

Після відспівування у супроводі воєнного оркестру 3-го ОПСпП тіло Сергія понесли на кладовище. Поховали чоловіка на первозванівському цвинтарі.

За попередньою інформацією, Сергій Гупало загинув 1 квітня 2018 року від отриманих опіків в Одеській області.

До війни Сергій Гупало проходив службу в 50-му окремому навчальному загоні спеціальної підготовки (50 ОНЗ СпП, в/ч А0759) — спеціальному навчальному підрозділі Збройних Сил України, частина спеціального призначення, створеному на базі колишньої 9-ї окремої бригади СпП.

Довідково:

Сергій Миколайович Гупало, 1973 року народження. Учасник бойових дій, командир взводу матеріально-технічного забезпечення в/ч А0666 - 28-ма окрема механізована бригада (28 ОМБр, в/ч А0666) — військове формування механізованих військ Сухопутних військ Збройних сил України. За організаційно-штатною структурою входить до складу ОК «Південь» СВ ЗС України. Мав звання старший прапорщик.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама