Суспільство

Новгородківський район планує об'єднатись в ОТГ без Петрокорбівки

. 3262

 

Сьогодні, 4 квітня, під час громадських слухань у Новгородці прийняли рішення ініціювати процес об’єднання в одну територіальну громаду. Про це повідомляє Вікторія Талашкевич, радниця з питань комунікації Центру розвитку місцевого самоврядування.

 

Участь у громадських слуханнях взяли понад сто осіб, з яких 97 проголосували «за» ініціювання процесу об’єднання. На запрошення керівництва селищної ради та місцевої громади участь у громадських слуханнях взяли Олег Яременко, директор Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування, а також Валентина Шеремет, радниця з питань децентралізації.

- Ми детально розповіли присутнім про процеси об’єднання, ситуацію в Україні та на Кіровоградщині, а також відповіли на всі питання щодо передумов та перебігу об'єднання, перспектив новоутворених громад, нових повноважень і обов’язків, - коментує Валентина Шеремет, радниця з питань децентралізації Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування.

По завершенню громадських слухань керівництво смт Новгородка буде звертатися до всіх сільських рад Новгородківського району із пропозицію щодо об’єднання у форматі «один район – одна громада». Ця пропозиція, втім, не буде направлена до Петрокорбівської сільської ради, яка прийняла рішення протягом найближчих двох років не вступати у процеси об’єднання. Втім, Петрокорбівська сільська рада може з часом змінити своє рішення і приєднатися до вже створеної Новгородківської об’єднаної територіальної громади.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама