Суспільство

Районний суд визнав дії Цвітненської сільради протиправними

. 4128

Олександрівський районний суд Кіровоградської області визнав дії Цвітненської сільської ради протиправними. Інформація про це з’явилась у Фейсбуці на офіційній сторінці громадської організації «Народне Коло».

lihh1

Сьогодні, 4 квітня, суддя Мирошниченко визнав дії Цвітнянської сільської ради Олекчандрівського району протиправними і такими, що порушують права та інтереси громадської організації «Народне коло» відносно інформаційних запитів за №№170,171 від 28.11.2017 року.

«Сьогодні Олександрівський районний суд Кіровоградської області дав правову оцінку незаконним діям, не просто голови сільської ради Ліхненкао В.П., а взагалі Цвітненській сільській раді», - йдеться у повідомленні.

Своїм рішенням суд забов’язав Цвітненську сільську раду Олександрівського району направити зазначені інформаційні запити належному розпоряднику інформації з одночасним повідомленням про це громадську організацію протягом п’яти днів з моменту проголошення цього судового рішення.

Також суд визнав протиправною бездіяльність Цвітненської сільської ради щодо не надання відповіді на інформаційні запити.

«Жителі села Цвітне обурені незаконними діями посадових осіб сільської ради і вимагають негайного прийняття відповідних заходів, - йдеться у повідомленні у Фейсбуці. - Питання ними поставлене «ребром» - здатні депутати сільської ради прийняти серйозні кадрові рішення, за порушення посадовими особами сільради присяги і законів України?

Враховуючи, що в об'єднаному судовому провадженні розглядалися одночасно три позови, то незаконні дії у Цвітненській сільській раді носять системний характер».

nkol1

Представники ГО повідомили «Гречці» про те, що сільський голова Цвітного і місцеві депутати систематично порушують норми закону України про доступ до публічної інформації, регламент роботи сільради та обмежують доступ громадян на її засідання. Всі подробиці чекайте на «Гречці» найближчим часом.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама