Суспільство

Фермери спробують забрати оплачену продукцію зі складів "Імперії-Агро"

 Автор: Олександра Гонтар. 4169

Прокуратура Кіровоградської області відкрила провадження щодо шахрайства фірми "Імперія-Агро".

Про це вчора представникам «Аграрною самообороною» повідомив прокурор Кіровоградської області Анатолій Коваленко, пише "Латифундист".

Раніше комерційний директор «Імперія-Агро» Сергій Поляков зазначив, що інвентаризація на складах компанії з їх боку завершена. Вони можуть почати відпустку товарів фермерам з 9:00 5 квітня. Він додав, що можливо, будуть видавати продукцію тільки в межах сплаченого обсягу.

Представники «ТАСкомбанку», які також були присутні на інвентаризації, відмовляються підписувати її результати, зазначаючи, що процедура не завершена. «ТАСкомбанк» попросив фермерів дати 1-2 дня на закінчення перевірки заставного майна.

Усвою чергу сьогодні представники "Аграрної самооборони" і фермери, які мають всі документи оплати на посівматеріали, обіцяють направитись до складів "Імперії-Агро", щоб забрати оплачену продукцію. На місце подій, для підтримання правопорядку обіцяє прибути ГО "Редут". Як пояснив "Гречці" Вєхтєв Валерій, голова організації, є інформація про те, що склади охороняють "тітушки".

Нагадаємо, що між «Імперія-Агро» і «ТАСкомбанк» розгорається багатомільйонний конфлікт. В результаті, можуть серйозно постраждати агропідприємства, які законтрактовані на покупку матеріально-технічних ресурсів і чия продукція знаходиться на складах компанії. Постраждалі фермери звернулися до влади з проханням втрутитися в ситуацію і не допустити зриву посівної на 3,7 млн ​​га землі.

Поширюйте

Коментуйте