файно

Суд продовжив розгляд справи: «Настоятель проти реєстратора»(ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 5978

Сьогодні, 19 червня, Кіровоградський окружний адміністративний суд продовжив розгляд справи за позовом Іллі Совича, настоятеля церкви Святого Володимира смт. Новоархангельська(Кіровоградщина) до державного реєстратора Новоархангельської районної державної адміністрації Ігоря Хававчука.

www.gre4ka.info - Інформаційний портал Гречка.Суд продовжив розгляд справи: «Настоятель проти реєстратора»(ФОТО).В ході слухання в матеріалах справи з’явився новий документ( надав Хававчук), довіреність. Відповідач стверджує, що зміни у державного реєстратора вносив представник релігійної громади смт Новоархангельськ Микола Малий саме на підставі цього документу. Довіреність видана 30 листопада 2012 року, знизу підпис та мокра печатка УПЦ МП.

Проте, на думку представника обвинувачення, цей документ дуже і дуже схожий на підробку:

«Справа в тім, що до 7 грудня 2012 року з зазначеним ідентифікаційним кодом існувала лише одна юридична особа: «релігійна громада Київського патріархату». «Релігійна громада Московського патріархату» з тим самим кодом почала існувати лиш з 10 грудня 2012 року ! На довіреності від 30 листопада ні як не могла стояти печатка "Релігійної громади Московського Патріархату" ! На мою думку, маємо елементарну підробку документів – видачу довіреності заднім числом.

Державний реєстратор був забов’язаний, переглянувши документи, які йому надаються, залишити їх без розгляду, оскільки документи на державну реєстрацію змін до установчих документів релігійної громади подала особа, яка не мала повноважень на здійснення таких реєстраційних дій. Тобто довіреності, яка виникла сьогодні, на момент реєстрації не було, вона фізично не існувала.

До речі, під час минулого засідання відповідач обґрунтовував прийняття документів не довіреністю , а тим, що пан Малий був в числі засновників і має право здійснювати такі дій», - підсумувала адвокат  Юлія Спіріна.www.gre4ka.info - Інформаційний портал Гречка.Суд продовжив розгляд справи: «Настоятель проти реєстратора»(ФОТО).

На фогто: Ігор Хававчук та Тетяна Шмарьова

У підсумку, суд звернувся до Ігоря Хававчука з проханням надати перелік всіх документів, що подавалися разом з реєстраційною формою 10 грудня 2012 року.

Це вже друга очевидна «нестиковка» у судових справах «по Новоархангельську».

Нагадаємо, підчас одного з судових засідань у справі релігійної громади смт. Новоархангельська проти Кіровоградської ОДА з’ясувалося, що згідно з документами, Кіровоградська ОДА повідомила єпархіальне керівництво УПЦ КП про перехід громади до московського патріархату на два дні раніше, ніж сама отримала про це документи. Тоді суд не взяв до уваги дану розбіжність.

Окрім того, сьогодні стало відомо, хто саме подавав документи до Кіровоградської ОДА про перехід релігійної громади смт. Новоархангельськ до УПЦ МП (раніше це не розголошувалося). За словами адвоката Тетяни Шмарьової,  це зробив особисто Володимир Демішкан, один із засновників релігійної громади смт. Новоархангельська, народний депутат України від «Партії регіонів».

Наступне судове засідання відбудеться 9 липня о 15.00.

Валерій Лебідь
Фото автора

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Коментарі  

 
+1 # Валерій 12.07.2013, 14:23
Суд виніс рішення, проте ще не надав учасникам процесу повного тексту рішення. Десь на тому тижні чекайте докладну інформацію.
Цитата
 
 
-1 # Сергій 12.07.2013, 14:09
Наступне судове засідання відбудеться 9 липня о 15.00.

Ну от уже 12 липня. Ми ж чекаємо новин. Чому не подаєте?
Цитата
 
 
+1 # snaiper 21.06.2013, 18:02
Конешно, отдать храм МП можно,но пропъют ведь! :D
Цитата
 
 
-2 # Сергій 25.06.2013, 14:56
МП - найбільша православна церква у світі. Має понад 30000 общин зі своїми храмами. Ваше невігластво схвалюється керівництвом сайту мабуть, який витирає невинні коментарі, і лишає коментарі що розпалюють міжнаціональну і релігійну ворожнечу. І ображає почуття тисяч жителів області - вірних Московського Патріархату.
Цитата
 
 
0 # пінокіо 21.06.2013, 17:19
шановний Марко - натрапив на Ваш допис до мене. відповідаю: я дійсно зовсім не знайомий із судовими документами та й не дуже прискіпливо читав хто тут що писав. але вважаю - для того, щоб сказати хто тут хто та що тут до чого - це й ні до чого.
Цитата
 
 
+2 # Jho 21.06.2013, 17:11
Товариство! Не забувайте, що РигоАнали платять добрі гроші своїм "штатним" троллям. І їх головне завдання - цинічно брехати, лицемірити, нацьковувати людей один на одного, сіяти ворожнечу та недовіру, відбілювати своїх Хазяїв. Тому не втрачайте пильності та не піддавайтесь на провокації. Хай такі собі "сірьожа-маладе ц" лишаються без премій та чергової подачки.
Цитата
 
 
+4 # леся 21.06.2013, 14:49
Шановні! ДУЖЕ ПРОШУ! Не піддавайтеся на провокації і не вступайте в дискусію з тим, хто того не вартий. хай сам з собою спілкується. в результаті - його забанять і все
Цитата
 
 
-4 # Сергій 21.06.2013, 14:54
Так а ви чого повелися на провокацію і написали сюди.
Он недавно тема про якесь рядове ДТП була зібрала десятки коментів.
Кому про що цікаво, той про те і коментує. А то виходить одні мріють позбавити свободи віросповідання, інші свободи слова...
Цитата
 
 
+4 # пінокіо 21.06.2013, 14:13
Сергей - именно, Сергей, именно: Глупость - не порок (а несчастье). Русская пословица.
Цитата
 
 
+5 # пінокіо 21.06.2013, 13:56
Сергій - якщо Ви віруюча людина, то де елементарне - Ваша повага до свого співрозмовника, до ближнього, культура і головне - смиренність? Ви назвали мене інтелектуально бідним. це по-християнськи ? Вам не соромно? хіба у Вас є право судити всіх і вся? і хто Вам це право дав?
Цитата
 
 
-6 # Сергій 21.06.2013, 14:09
Глупость - не порок (а несчастье). Русская пословица.
Цитата
 
 
0 # Марк 21.06.2013, 12:30
Сергій (ВЕПР). Не знаю чи варто продовжувати з Вами розмову, бо, я так розумію, те, що Вам скажуть, Ви і пишете, а суто Вашими є хамство та зневага до ближніх. Вас зуміли переконати у "благодатності" "канонічних", при цьому забули розтлумачити, що таке Православ'я і які чесноти властиві християнам.
1. З приводу ВАСУ та інших неправд. Хіба Вам не відомо, що за кожне слово людина дасть відповідь перед Богом? Ви з такою легкістю звинувачуєте, що складається враження про вашу легковажність щодо свого спасіння.
2. Прошу більш конкретики щодо брехні священиків КП на суді. Чи знову Вам хтось щось сказав, а Ви, непосвячені, тому нічого не знаєте?
3. Вибачте, що звернув Вашу увагу на свідому неправду, допущену Вами у коментарях. Я ж забув, що звинувачувати у служінні дияволу та брехні можуть тільки "канонічні", а "лож во благо" - нова чеснота МП.
Цитата
 
 
0 # Сергій 21.06.2013, 13:11
Ну, наприклад, на повному серйозі вимагали у суду визнати новий статут не дійсним, через те що вони не спитали вашого "благословення" на перехід в іншу конфесію. Тобто знаючи про таке фундаментальне право (даровано ще царем Константином) як свободу вибору віросповідання, ви вимагали від суду його обмежити
Цитата
 
 
0 # Марк 21.06.2013, 13:47
Це що, приклад брехні на суді? Відколи це звернення уваги на пряме порушення норми статуту є прикладом неправди?
Дивно чути від Вас про порушення права на свободу віровизнання. А як же право вірних КП на свободу вибору? Чи права тільки у тих, хто "канонічний" і має заступництво у владі?
Нащо Ви постійно перекручуєте? Чому спроби вірних КП захистити своє право в судах це вияв неправди, а розповіді про одностайне рішення парафії про перехід у МП, фіктивні збори на елеваторі, лжесвідчення свідків від МП, видавання указів та доручень заднім числом, наклепи на прот. Іллю Совича - істина, бо це в користь вашій конфесії. І це не повний перелік таких "правд" від вірних УПЦ МП.
Цитата
 
 
-5 # Сергій 21.06.2013, 14:04
Звичайно брехня, якби така вимога була, то ніяка община нікуди перейти б не змогла.
"КП" в Новоархангельсь ку ніхто не притискає. Нехай збираються в музичній школі чи ще де хочуть. Ми не будемо їм заважати.
Цитата
 
 
0 # Марк 21.06.2013, 14:21
Чи є така вимога, достатньо відкрити Статут і прочитати (п.37 і п.38). Я вже і не чекаю вибачень за повторні ваші обмани та звинувачення, лише надіюсь що в запалі боротьби Ви все ж таки згадаєте що є християнином. Хоча, можливо у Вас таке розуміння християнства, то тоді дуже шкода.
А всі інші Ваші заяви нехай лишаються на Вашому сумлінні.
Цитата
 
 
-5 # Сергій 21.06.2013, 14:32
Ну так вам же суддя сказала, "що раз община переходить УПЦ, то затвержує ці зміни у архиєрея УПЦ".
Хоча звичайно якби община переходила скажімо в іслам, то там нема архиєреїв. Але і в іслам вона б мала право теж перейти. Бо право на свободу віросповідання вище за ваш статут, яким можете розпалити у себе в грубі.
Цитата
 
 
0 # Марк 21.06.2013, 14:36
А підкажіть мені, яка суддя, коли і де мені так сказала? Чи це знову Вам хтось щось розповів...
Цитата
 
 
0 # Сергій 21.06.2013, 14:46
http://reyestr.court.gov.ua/Review/29066151
Судді Галина Момонт, Любов Хилько і Ольга Кравчук, 4 лютого, Кіровоград
Цитата
 
 
+2 # пінокіо 21.06.2013, 12:18
Сергій - а як по-Вашому - звинувачення людини у її інтелектуальній бідності є образою цієї людини чи як?
Цитата
 
 
+3 # Марк 21.06.2013, 14:12
Шановний Пінокіо. Сама новина, якщо її читати до кінця, містить згадку і про один із випадків фальшування документів представниками ОДА. Тому Ваш допис про кримінал і відповідальніст ь ОДА є цілком слушний.
Взагалі вся ця справа сфальшована з самого початку і фальшується дотепер. Дивно, що "християнин" Сергій так ревно захищає всі ці темні справи.
Цитата
 
 
-6 # Сергій 21.06.2013, 14:25
Темною справою було вмішуватися у справи Кіровоградської єпархії УПЦ, і переванювати до себе священника, общину, переписувати собі культові споруди і т.д. Ви ж до 2003 не мали в Новоархангельсь ку ні "священника", ні прихожан, нічого. Самі полізли в чуже, самі і получайте тепер.
Цитата
 
 
+2 # пінокіо 21.06.2013, 12:13
Сергій - а мені навпаки дуже хотілось би з Вами поговорити. зокрема про "інтелектуальну бідність" . позаяк, Ви мене аж ніяк не переконали, що неможливість людини прочитати якусь статтю до кінця свідчить про інтелектуальну бідність цієї людини. та й думаю, жодна людина не підтвердить правильність Вашого висновку щодо цього. неможливість людини прочитати статтю може свідчити лише про те що вона або зайнята, або ій не дають прочитати, коротше - в неї нема можливості прочитати цю статтю. хіба не так, пане Сергію?
Цитата
 
 
+2 # пінокіо 21.06.2013, 11:59
Сергій - а з чого Ви взяли. що я "скиглю"? Вам не сподобались мої слова, що як доказ винуватості Тимошенко був взятий документ, датований неіснуючою в природі датою? і з того, що у регіоналів все сфабриковано? але це факт. І Ви кажете, що Європа з цього радіє? радіє з того, що у нас є політв"язні? радіє рівню нашій корупції, відсутністю демократії, свободи слова і таке інше? бо нема громадянського суспільства. і як наслідок є лише купка жируючих мальярдерів і нема в лікарнях бинтів...
Цитата
 
 
+2 # пінокіо 21.06.2013, 11:46
Сергію - а я думав, що Ви вихована людина, а Ви мені тичите.
Цитата
 
 
+4 # пінокіо 20.06.2013, 19:03
Сергію - а хіба існує якийсь зв"язок між " інтелектуальною бідністю" та "неможливостю прочитати статтю до кінця"? а ну-ка доведіть мені, що він існує, тим самим продемонстрував ши свою інтелектуальну "багатість"
Цитата
 
 
-6 # Сергій 21.06.2013, 09:11
Інтелектуальна бідність полягає в тому, що ви не зрозуміли не тільки статті а й мого коментаря. Нема про що з вами говорити. Більш цікаві думки спеціалістів.
Цитата
 
 
+5 # пінокіо 20.06.2013, 17:45
коли судили Тимошенко один з документів, що був спрямований проти неї, був датований датою, якої не існує в природі. згадайте, весь світ тоді схопився за голови. а у нас прокотило. Тимошенко сидить, бо регіонали її бояться. все, що робиться регіоналами - робиться на фальшивках. от і складіть тепер ціну нашій владі регіоналів. регіоналам, до речі, з усіма спецдільницями довіряє 20% із проголосувавших . а вони хазяйнують в країні, знов таки завдяки виборчим законам-махінац іям, ніби отримали на це повноваження громадян.
Цитата
 
 
-4 # Сергій 21.06.2013, 10:04
Не скигли. Нормальні люди як в Європі, так і не в Європі, переживають не про Тимошенчиху, а про те що в нас діти голодні в дитячих будинках, та і в сім"ях часом, що в наших лікарнях бинтів і вати немає, що в нас у тюрмах епідемія туберкульозу і гепатиту.
Цитата
 
 
+4 # Марк 20.06.2013, 17:42
Факт підробки очевидний. Підставою для виготовлення печатки є виписка з держреєстру на основі якої формуються дані печатки. Громада МП державну реєстрацію провела 10 грудня 12 р., отже відповідну печатку фізично могла виготовити лише після 10.12.12 р. Довіреність видана 30 листопада і завірена печаткою, яка і юридично і фізично могла виникнути лише 10 грудня. Але з огляду на останні події в українському православ'ї це вже не дивує. Церква МП щораз більше набуває ознак ОЗУ.
До речі, пане Сергію (Вепре), недавно Ви тут у коментарях трубили про якесь рішення ВАСУ, яке, нібито, повністю підтвердило законність рішення Кіровоградськог о та Дніпропетровськ ого суду. Оскільки Ви свідомо поширювали неправду, то, може, варто вибачитись за брехню? Ви ж "канонічний" християнин, а поступаєте як син батька неправди. Як відомо ВАСУ лише 29 травня прийняв рішення за яким повністю переглядатиме відповідну справу.
Цитата
 
 
-5 # Сергій 21.06.2013, 09:34
По скільки з точки зору Православ"я ви не тільки не єпископ, а навіть не монах, то назву вас просто Міша.
Так от, Міша, побудуємо 2 логічних ланцюжки кожен з яких покаже абсурдність ваших претензій.
1) Якщо печатка могла з"явитися тільки після 10 числа, а на довіреності має бути печатка, то і довіреності не могло бути фізично, а раз її не могло бути то її і не повинні були б вимагати при внесенні змін до реєстру. Звідси питання чому ви вчепилися до цієї довіреності?
2) Якщо все таки довіренність необхідна для внесення змін в реєстр, значить мусить бути право виготовляти печатки ще до внесення цих змін.
Цитата
 
 
-1 # Марк 21.06.2013, 12:38
Я старався доступно пояснити явний факт підробки. Це не єдиний факт фальшування, виявлений і зафіксований у ході судових слухань. А дальше справа слідчих, котрі ведуть відповідні кримінальні справи, перевірити ці факти та притягнути винуватців до відповідальності.
Щоб не будувати "логічних" ланцюжків і не робити гучних висновків у абсурдності - зверніться до юристів за консультацією.
P/s. Називати мене можете як бажаєте, але, погодьтеся, Міша це дуже по компанійськи, а ми з Вами навіть не знайомі. Розумію, що звертаєтесь так, щоб виявити свою зневагу, але не впевнений, що такий випад прикрашає Вас, як християнина. Хай це лишається на Вашому сумлінні. Вибачайте, якщо чимось образив.
Цитата
 
 
-4 # Сергій 21.06.2013, 12:43
Ну так я і звернувся, нехай хтось із юристів хто читає коментарі, напр. Геннадій Нікішов, прокоментує
Цитата
 
 
-4 # Сергій 21.06.2013, 09:35
З приводу ВАСУ, то мені так сказали. Я простий мирянин і ніхто мене у всі ці справи не посвячує. Новини дізнаюся в основному на Гречці і в реєстрі судових рішень. Але я мирянин, який ходив у храм ще до розколу у Н-Архангельську і багато чого знаю, і бачу як ви, "священники", брешете на суді і викручуєтеся. І при цьому звинувачуєте простих жителів у брехні і служінні дияволу. Як вам не соромно?
Цитата
 
 
+3 # пінокіо 20.06.2013, 16:10
підробка документів - це дуже серйозна справа - це кримінал. ОДА - за грати!
Цитата
 
 
-7 # Сергій 20.06.2013, 16:33
Не треба демонструвати тут свою інтелектуальну бідність неможливостю прочитати статтю до кінця та зрозуміти про що йдеться в ній. А йдеться про те що Юлія Спіріна звинувачує релігійну громаду Н-Архангельська (а не ОДА) в тому що вона видала довіренність фермеру Малому заднім числом. Цікаво, як вона збирається це доводити? Довіренність - це листочок на якому щось написано + дата, підпис, печатка. Як вона доведе що дата не справня?
Цитата
 
 
+4 # тоня 20.06.2013, 12:56
Розпорядження ОДА це не офіційна реєстрація.Реєс трація громади якраз 10 грудня, у МП спитайте))))
Цитата
 
 
-8 # Сергій 20.06.2013, 14:52
А що сталося 10.12.2012?
Цитата
 
 
-10 # Сергій 20.06.2013, 11:12
"Релігійна громада Московського патріархату з тим самим кодом почала існувати лиш з 10 грудня 2012 року"
Чому? Поясніть, хто знає. Якщо розпорядження ОДА про перехід громади в УПЦ видане 30.11.2012, то чому тоді громада існує не з цієї дати, а з 10.12.2012 року. Може є юристи на сайті і прокоментують. Як на мене, то адвокати "УПЦ КП" просто вже не знають, що вигадати, і суд не візьме до уваги їх аргументи.
З повагою, ВЕПР.
Цитата
 

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити