Суспільство

Начальник Спецінспекції отримав іменний годинник від міського голови (ФОТО)

. 3875

Учора, 10 квітня, засідання виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького розпочалось із привітань. Про це повідомляється на сайті міськради Кропивницького. 

За особистий внесок у покращення санітарного стану та дотримання благоустрою в місті Кропивницькому, сумлінну працю, відданість справі та з нагоди 26-ої річниці від дня заснування спеціалізованої інспекції наручним годинником від міського голови нагороджено начальника спеціалізованої інспекції Андрія Максюту.

Також Почесну грамоту міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького з рук міського голови отримала інспектор спеціалізованої інспекції Лариса Мироненко.

Подяки міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького оголошено інспектору спеціалізованої інспекції Тетяні Покрамович та головному спеціалісту спеціалізованої інспекції Аліні Сорочан.

Цього дня міський голова Андрій Райкович також привітав із 75-річчям та вручив наручний годинник голові ради Кропивницької міської організації ветеранів України Володимиру Зуєву.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама