Суспільство

Новоукраїнський ЦПМСД визнали лідером з підписання декларацій з сімейними лікарями

. 2496

Новоукраїнську лікарню представник МОЗу назвав серед лідерів медзакладів країни з підписання декларацій про вибір лікаря. Тепер позитивний досвід ЦПМСД будуть використовувати в інших медзакладах регіону.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської облдержадміністрації.

10 квітня під час селекторної наради з питань впровадження медичної реформи з керівниками облдержадміністрацій, заступник Міністра охорони здоров'я України Павло Ковтонюк відзначив медичні заклади-лідери з підписання декларацій. Серед таких закладів було названо КЗ "Новоукраїнський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

Наразі 63% від усіх закладів охорони здоров'я країни розпочали приписну кампанію. Уже підписано понад 305 тисяч декларацій із лікарями первинної медико-санітарної допомоги.

На Кіровоградщині підписано понад 10 тисяч декларацій з лікарями первинки, що, за словами голови ОДА Сергія Кузьменка, є непоганим показником для області з невеликою кількістю населення.

Якщо під час вибору лікаря та підписання з ним угоди виникають проблеми, то кропивничанам варто повідомляти про це на урядову «гарячу лінію» за безкоштовним номером 15-45.

Нагадаємо, що напередодні старту підписання декларацій "Гречка" дізнавалася у кропивничан, за яким принципом вони обиратимуть свого ідеального сімейного лікаря.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама