Суспільство

Держгеокадастр не виставлятиме на торги землю фірми захопленої рейдерами?

. 1717

Сьогодні, 11 квітня, у обласній державній адміністрації відбулося засідання оперативного антирейдерського штабу.

Зустріч проходила за головування очільника ОДА Сергія Кузьменка, за участі начальника ГТ УЮ в Кіровоградській області Вадима Гуцула, представників агропідприємств Кіровоградщини, представників силових структур, керівництва Петрівського району, де нещодавно трапився випадок захоплення підприємства "Агрофірма Маріампольська".

Голова правління СВК "Агрофірма Маріампольска" Костянтин Міщанін розповів про ситуацію, що склалася довкола фірми. Як відомо, відбулося захоплення кооперативних прав кооперативу. Також, намагалися силою захопити приміщення контори "Маріампольської". На місце події виїжджала поліція, яка зафіксувала порушення.

Наразі накладено арешт на рахунки підприємства та на майно СВК згідно кримінального провадження, яке відкрили за ч.2 ст.15, ч.4 ст.190 (шахрайство) та ч.1 ст.358 (підроблення документів) КК України.

Вадим Гуцул зазначив, що в юстиції з'ясували обставини захоплення підприємства. Також, пояснили порядок юридичного захисту, за допомогою якого можна поновити права на підприємство.

Крім того, на засіданні був присутній представник Держгеокадастру, який зазначив, що на момент проведення наради не має інформації про продаж права оренди земельних ділянок на території Луганської сільської ради на земельних торгах.

"Я буду просити керівника Держгеокадастру, щоб він інформував про конкурс на оренду земельних ділянок на території Луганської сільської ради. Просив би також управління юстиції подумати про те, щоб до того, поки йде суперечка, ці земельні ділянки не виносилися на конкурс. Для того, щоб потім не було спекуляцій. Я переговорю із керівником Держгеокадастру області, щоб ніяких дій з державною землею до розв'язання проблеми не проводилося", - зазначив Кузьменко.

Мова йде про ту державну землю, яка мала виставлятися на конкурс.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама