Суспільство

Дівчина з Кропивницького потрапила у сотню претендентів на зйомку в серіалі «Школа» (ФОТО)

. 9931

 Телеканал «1+1» у березні розпочав флешмоб, за яким відбирали претендентів на зйомку у новому сезоні серіалу «Школа». Згідно правил, треба було виставити фотографію з хештегом «Кастингшкола2» і чекати результатів.

 

Обирали 100 конкурсантів по кількості лайків, що збере світлина. Учасників було понад 2 тисячі з усієї України. Серед них були також донька Олі Полякової, Ольги Фруймут. Також, багато відомих відеоблогерів, хлопчик з «Голосу. Діти». І серед сотки, які змагатимуться за можливість стати зіркою «Школи» є 13-річна кропивничанка - Анастасія Адамович.

Вона навчається у гімназії імені Шевченка у восьмому класі. «Гречка» поспілкувалася з дівчиною та дізналася подробиці конкурсу.

«Результати стали відомі першого квітня, але до цього два дні виставляли попередні списки. У цих списках мене не було, а коли виставили остаточні – то я не побачила спочатку себе. Я запостила у сторіс, що кропивничан обійшли стороною, тому що багато з нашого міста брали участь і ніхто не пройшов. Потім мені почали писати, щоб я подивилась уважніше і на 34 номері у списку була я. Це так радісно було», - ділиться Анастасія.

Далі, за правилами конкурсу, буде голосування на сайті. І тепер зі ста чоловік мають обрати одну-дві людини, які будуть зніматися у другому сезоні серіалу.

«Я дивилася минулий сезон, і я вирішила брати участь, оскільки мені це здалося цікавим і ще, я хочу бути кінорежисером. І хотілось би спробувати себе у ролі акторки і подивитися, як відбувається процес зйомок зсередини. Я раніше займалася у модельному агентстві. Але у плані акторської майстерності – ще досвіду не було», - розповіла Анастасія.

Підтримати дівчину можна за посиланням, віддавши за неї свій голос. Анастасія підписана як le.astasi

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама