Суспільство

У Кропивницькому відбулася попереджувальна акція протесту атомників (ФОТО)

. 3852

 

Мітингом атомники вимагають від керівництва держави звернути увагу на критичний стан галузі. Загалом подібні акції пройдуть у восьми містах України: Чорнобилі, Жовтих Водах, Кропивницькому, Славутичі, Южноукраїнську, Нетішині, Вараші, Енергодарі.

 

atom

Сьогодні, 12 квітня, на головній площі Кропивницького - Героїв Майдану - зібралися представники трудового колективу ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" - працівники та ветерани Інгульської, Смолінської та Новокостянтинівської шахт.

vystup

"Статистика останніх років показує, що атомна генерація покриває понад 55% потреб країни в електроенергії, а в найбільш напружені періоди її частка у загальному енергобалансі сягала 68%", - звернувся до присутніх Борис Філіппов, голова профспілкової організації ДП "Схід ГЗК".

Натомість, за словами пана Філіппова, в країні для атомних електростанцій встановлений найнижчий тариф у світі. Уранова галузь також потребує підтримки з боку держави.

"Потребують вирішення деякі питання і на законодавчому рівні. Наприклад, зменшення розміру відрахувань частини чистого прибутку підприємства, що дало б можливість фінансувати розвиток власних виробничих потужностей", - каже Борис Миколайович.

atom2

Серед інших вимог до влади, виголошених під час акції, також є прийняття Програми розвитку атомно-промислового комплексу України. Протестувальники прийняли резолюцію та дали місячний термін, аби влада відреагувала на їх вимоги. Якщо цього не станеться, то протестувальники поїдуть кількатисячним мітингом до Києва.

rezol

rezol1

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама