Суспільство

На Кіровоградщині облавтодор рятує дороги ямковим ремонтом

. 1505

 

З початку квітня філії ДП «Кіровоградський облавтодор» ліквідовують ями та вибоїни на автошляхах Кіровоградщини гарячим асфальтобетоном. Наразі ямковість на дорогах у такий спосіб вдалося скоротити на 8506 кв. м.

 

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області.

- Так званий ямковий ремонт ми проводимо для того, аби забезпечити безаварійний проїзд транспорту, - пояснює начальник відділу експлуатації САД Олексій Донченко. – На жаль, це вимушений захід, яким ми багато років поспіль намагаємося врятувати мережу доріг, за що постійно чуємо нарікання водіїв. Втім, в умовах недостатнього та нестабільного фінансування тільки таким чином ми підтримуємо існуючу мережу в нормальному проїзному стані. Зараз у нас проходить весняне комісійне обстеження, ми бачимо де найскладніша ситуація і зараз вишукуємо шляхи вирішення найпроблемніших питань, щоб зробити максимум роботи на ті кошти, які передбачені для цього виду робіт.

Роботи відбувалися на чотирьох державних дорогах: М12 "Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка" (3 900 кв. м), М-13 "Кропивницький-Платонове" (325 кв. м), М-22 "Полтава-Олександрія" (1 854 кв. м) та Н-14 "Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв" (1 894 кв. м).

За інформацією філій облавтодору, з початку року вже полагодили 19660 квадратних метрів дорожнього покриття, з яких 17016 на дорогах з індексами М, Н та Р. Холодним асфальтобетоном відремонтували 2782 кв. м вибоїн, гарячим – 11871 кв. м, методом просочення – 1417 кв. м та іншими сумішами полагодили 3590 кв. м дорожнього покриття.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама