Суспільство

На Кіровоградщині сталося 24 енергокрадіжки

. 1555

 

Від початку року крадіям вдалося поцупити чимало енергетичного майна: кутники з опор високовольтних ліній електропередачі, трансформаторну оливу, проводи, кабелі, частини трансформаторів, прилади обліку.

 

Про це повідомляє прес-служба ПрАТ «Кіровоградобленерго».

Так, працівниками служби захисту економіки компанії спільно з співробітниками поліції вдалося встановити вісім осіб, які займалися енергокрадіжками.

До речі, зловмисники, які скоюють подібні крадіжки, можуть бути позбавлені волі строком до 10-15 років.

Приміром, неподалік Світловодська були пошкоджені шість металевих опор, а вкрадено майже 400 кілограмів металу. Згодом викрадене виявили на одному з міських приймальних пунктів. Як з'ясувалося, крадіями були двоє місцевих мешканців 1968 та 1984 років народження.

krad

А ось 25-річного жителя Олександрії, який у п’ять прийомів вирізав 245 метрів мідного кабелю, затримали під час візиту до однієї з точок збуту. Ще двох мешканців Кропивницького вдалося затримати у момент скоєння злочину, коли вони у самому центрі міста, серед білого дня пробралися за металом на будівельний майданчик трансформаторної підстанції.

Натомість адміністрація ПрАТ «Кіровоградобленерго» вкотре звертається до мешканців області з проханням повідомляти про підозрілих осіб неподалік від трансформаторних підстанцій та ліній електропередачі, інших об’єктів.

Телефони оперативного чергового служби захисту економіки: (0522) 35-82-31, (067) 520-40-79 (цілодобово).

У компанії за надану інформацію гарантують анонімність та винагороду.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама