Суспільство

У Возсіятському місцеві мешканці погрожують розібрати міст на трасі "Миколаїв-Кропивницький" (ВІДЕО)

. 4680

 

Жителі села Возсіятське готові розібрати міст на трасі Н-14 "Миколаїв-Кропивницький", оскільки дорогу і досі не відремонтували.

Про це повідомляє на своїй Facebook-сторінці юрист, екс-прокурор Кіровоградської області Сергій Жолонко.

"Після дводенних пікетів і ультиматумів місцевих жителів нічого особливого не сталося. Все стабільно! Минулого тижня дорогу епізодично відсипали гравієм (тільки між Возсіятським і Водяно-Лорине, щебінь везли з Софіївського кар'єра - за роботу не розрахувалися). Краще від цього не стало, як і раніше дороги немає!" - повідомив пан Жолонко.

Сергій Жолонко також відзначив, що водії все частіше їздять полями, бо так швидше і безпечніше. Натомість люди не приховують своє невдоволення і готові до радикальних дій.

"Не приховують, що можуть розібрати міст і взагалі переорати бездоріжжя, а обіцянкам влади не вірять", – написав пан Жолонко.

Нагадаємо, що наприкінці березня жителі Возсіятського дві доби блокували рух на трасі з вимогою негайно реконструювати дорогу. За інформацією ТСН, у райадміністрації місцевим жителям повідомили, що ремонтні роботи продовжать не раніше серпня, як попередньо обіцяли дорожники.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама