Суспільство

Перевізники Кропивницького скаржаться на відтік водіїв за кордон

. 1467

 

Місцевим перевізникам бракує кадрів і вони хочуть спрощення законодавства для отримання водіями необхідної категорії.

Кадрову проблему озвучили сьогодні, 16 квітня, під час наради міської влади з перевізниками з приводу впровадження в місті монетизації за пільговий проїзд.

- На жаль, існує проблема, як відтік кадрів на роботу за кордон, - розповів директор ПП «ОЛІКС» Дмитро Вінницький. - На підприємстві є транспортні засоби, але немає кому працювати.

- Є чітко прописано, що людина, яка має отримати категорію D, D1 для керування транспортним засобом повинна мати відповідний стаж - три роки водіння нижчої категорії, - каже пан Вінницький. - А молодь запросити на роботу не можемо, бо в них немає підтвердження такого стажу.
- Сьогодні підприємство не може вивчити водія відповідної категорії, бо є обмеження по законодавстві. Є пропозиція зібрати круглий стіл і дійти консенсусу, - звернувся з пропозицією до представників міськради перевізник.

Натомість міський голова Андрій Райкович зауважив, що подібна ситуація, з відїздом працівників за кордон спостерігається і на промпідприємствах міста.

А з приводу питання зменшення мінімального стажу для підвищення категорії, то його, за словами пана Райковича, мають вирішувати на законодавчому рівні.
- Але ініціативи завжди повинні надходити знизу і ми також маємо ініціювати, - наголосив міський голова.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама